Sari la conținut

24.03.2012 - Suzuki pe starda Petre Ispirescu (21.45)


Skrillex
 Share

Postări Recomandate

ma fara sai iau apararea, dar nu e genu de 18ani, caruia sa ii spui intradevar ca in primu an nu are experienta. la 35ani creierasu iti lucreaza mult mai bine incat sa constientizezi ca buba doare, fata de cum e la 18 cand esti tot in erectie si te visezi invincibil. pana la urma orice e posibil, dar pe faza cu experienta as miza sub 50% in cazul unuia de 35ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca in 20 de mii esti expert? sau poti sa zici ca ai mare experienta si stapanesti perfect un motor incat sa elimini din start orice problema legata de pilotaj.

...

 

N-am zis asta, pur si simplu ti-am raspuns la intrebare.

Nu yo, ca la mine e cu munci & family... insa cunosc persoane care-au facut peste 20 de mii pe an, unii chiar incepatori (primul an).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum a reusit ala sa faca 20 de mii, eu abia fac 8 ... sigur n-a adaugat de la el un zero in coada ? :scratch:

eu am facut usor peste 4000 in mai putin de 3saptamani (concediu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo! Felicitari! Romani adevarati...

Fix pe un topic de accident v-a apucat futerea de grija privitor la cati kilometri o fi facut un om intr-un an!

Opriti-va macar dupa ce ati cazut in penibil, daca inainte nu v-a lasat orgoliul!

 

Nu stiu cum a reusit ala sa faca 20 de mii, eu abia fac 8 ... sigur n-a adaugat de la el un zero in coada ? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am facut usor peste 4000 in mai putin de 3saptamani (concediu)

:banana: pai normal ca ai facut atat in trei sapt doar te-ai plimbat sa te saturi ca dupa ti se lungesc ochii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@yakwza - inca 6 si te albastresti :D Succes ! :friends:

 

______________

 

De accidentat mai stie cineva ceva ? :-?

ha ha, de cand astept asta...chiar de cand mi-am facut cont doar ca nu m-am grabit.

Multumesc! pt urare! :friends: :friends: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@yakwza - inca 6 si te albastresti :D Succes ! :friends:

 

______________

 

De accidentat mai stie cineva ceva ? :-?

 

 

nimic nou despre accident. doru e inca la spital, inca tinut in coma, complicatii la plaman (infectie din cauza propriei vome pe care a inhalat-o). il tin pe aparate si antibiotice.

ii doresc tot binele din lume si multa sanatate.

 

ma baieti, va rog aveti bun simt si nu mai comentati aiurea. mergeti frate la OTV daca aveti pofta de spurcat pe cineva. Oricine poate gresi (daca a fost greseala), incepator sau nu.

 

bafta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Eram prin zona cand a fost accidentul, imi pare rau pentru baiat, cunostiintele lui care erau acolo spuneau

ca este un baiat linistit si ca ar fi fost vorba de o depasire si apoi motoreta a intrat in voblaj...si direct stalp. M-am uitat pe geam la salvare...smurtul incercau sa il stabilizeze..urata priveste, nu doresc la nimeni.

 

Cand mai aveti noutati despre starea baiatul sa postati....

 

 

DUMNEZEU SA-L AJUTE !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi fost vorba de o depasire si apoi motoreta a intrat in voblaj...si direct stalp.

din ce spui pare ca ar fi bagat putin mai mult mana in gaz si a facut un wheelie involuntar apoi voblajul si restul se stie.

aici vorbim de amortizorul de ghidon care e sfant in cele mai multe cazuri

 

wheelie pe depasiri am facut si eu, involuntar, iar de fiecare data sa cunoscut prezenta amortizorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

gsxr are montat din fabrica acel amortizor....si asta e standard din 2001

Pot fii n cauze care au dus la accident....nu mai conteaza

Si mie mi-a intrat in voblaj in drum spre mare cand am accelerat puternic pe o sosea plina de gropi.am fost pe faza si am taiat puterea la roata plus amortizorul care a ajutat cu 50%...am scapat

Daca se intampla in oras pe stadute inguste,nu prea mai ai timp de reactie la 50km/h

 

Recuperare rapida motoristului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...