Sari la conținut

MV AGUSTA


SabinRace
 Share

Postări Recomandate

Dupa ce ca suntem putini posesori de MV Agusta, acum facem si 2 topicuri? Mai bine vorbeste cu cel care a initiat primul topic sa modifice subtitlul; sau cu administratorul sau cu cine trebuie. Plus ca topicul tau nu sta "sus" la sectiunea "Motociclete de viteze" daca nu se posteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sabine incearca sa dai un mesaj la unu din moderatori. teoretic este posibila schimbarea numelui, practic.... nu esti la prima cerere de genu asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

De cand mi-am luat MV Agusta (ptr ca imi place) multi din clientii sau prieteni mei s-au schimbat si ori se uita cu invidie ori se intreaba probabil de unde am atatea bani...

 

Nu este o moto scumpa la cumparare ci scumpa la intretinere si foarte delicata. Tre avuta mare grija de ea .

 

Nu am luat MV ptr a iesi la terasa si a ma da un bogatas cum e perceputa in general varianta asta de moto.

 

Pur si simplu ma simt bine pe ea si o iubesc lafel de mult cum le iubesc pe celelalte.

 

Nu ma LAUD cu MV Agusta ci inteleg aceasta constructie moto si sunt fericit ca o am in dotare.

 

Daca esti deacord cu ce spun atunci iti vei impartasi si discuta viatza ta alaturi de MV in acest topic si il vei pune sus prin asta.

 

Numai bine. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum in primavara mi-am verificat MV ul amanuntit.

 

Am descoperit o problema de care nu stiam:

 

Prinderea de flexare a pinionului spate (puferele de cauciuc) sunt foarte distruse... Necesita schimbarea urgenta.

 

Recomand si voua sa verificati starea acelor pufere. Le-a cam sunat ceasul... 11 ani de forja...

 

http://www.emotouk.com/mvagusta/cushdrive/cushrubbers.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...