Sari la conținut

weekend maro


zahei
 Share

Postări Recomandate

inca doua accidente tovarasi.

 

la intoarcere de la munte, o doamna simpatica de pe contrasens taie linia de demarcatie dintre sensuri. o motocicleta varza si un genunchi zdrobit cu speranta de a merge din nou normal dupa operatie :D

 

la circuit, un sarac cu duhul imprumuta o motocicleta (nu spun de la cine - alt destept) si se da pe circuit fara protectii si... fara casca :D acum are capul patrat si spera sa il mai ia cineva de barbat dupa recuperare.

 

atentie de 1 mai. nu mai e nevoie de alte weekenduri insangerate. fiti prudenti. frica te tine in viata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca trebuie sa fi inconstient sa mergi fara casca si protecti pe circuit.. dar cum de l-au lasat fara ele??

Cit despere cel cu genunchiul .. e nasol .. din proprie experienta .. nu l-am avut rupt dar ma dor genunchi si la 20 de zile dupa accident.. dar sa fie zob :D

pacat ca auzim numai din astea

 

insanatosire grabnica celor accidentati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

la intoarcere de la munte, o doamna simpatica de pe contrasens taie linia de demarcatie dintre sensuri. o motocicleta varza si un genunchi zdrobit cu speranta de a merge din nou normal dupa operatie  :D

Dupa ce mi-au vazut ochii simbata ... sincer nu mai vreau sa vad nimic legat de acest subiect pe nici un forum !! Crede-ma !! Am fost acolo !! Cred ca linistea spune mai multe !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca e bine sa stie toti ca nu esti in siguranta nici pe trotuar. pe mine unul vestile proaste ma tempereaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca e bine sa stie toti ca nu esti in siguranta nici pe trotuar. pe mine unul vestile proaste ma tempereaza.

Poza de la accidentul de sambata din Busteni, in accident a fost implicat un Suzuki SV1000 si un Espero. Soferita a taiat calea motociclistului incalcand linia continua provocand accidentul. :D

post-14-1083142152_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca e bine sa stie toti ca nu esti in siguranta nici pe trotuar. pe mine unul vestile proaste ma tempereaza.

zahei are dreptate eu am vazut accidentul suferit de Ramiro Smeu - odihneasca-se in pace :D - si de la otopeni pana acasa am mers cu 50 km/h . Soferii inca nu s-au obisnuit cu noi si nici nu se vor obisnui prea curand, de aceea se intampla toate astea. PACAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dobrescu,tu iti pui echipamentu' pe tine cind iti bagi motoreta in curte?

andi tu o ridici p-o roata cand o bagi in garaj?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza de la accidentul de sambata din Busteni, in accident a fost implicat un Suzuki SV1000 si un Espero. Soferita a taiat calea motociclistului incalcand linia continua provocand accidentul.  :D

ah, cand am vazut poza mi s-a facut rau. din nou. accidentatul imi este bun prieten si nu va puteti imagina cum m-am simtit si cum ma simt si acum ...

linia demarcatoare nu era continua in dreptul strazii pe care vroia imbecila sa o ia insa ... insa ... nu a semnalizat stanga nici o clipa !!! a tras pur si simplu de volan cum tragi (cuvant jignitor) la jug pe camp mai fratilor !!! la 5 metri in fata lui !!! dupa care ... nu a intrat pe straduta la stanga ci ... a franat !!! redau: " am vazut ca venea <ceva> (ceva, auzi ...) dar am zis ca am timp sa ma bag, dupa care l-am vazut aproape de mine si mi-am dat seama ca nu mai am timp sa ma ... bag si am franat". s-a oprit ca o vita de-a latul drumului, un pic mai in spate decat vedeti in poza ... restul e oribil ...

"nu stiam exact strada pe care sa o iau si eram atenta la stradutele din stanga ... cand am vazut-o ... am tras de ..."

ignoranta ? imbecilitate ? nepasare ?

mai conteaza ?

:D

prietenul are mana rupta si ... capatul femurului spart; cu 2 operatii (prima a reusit !) si fo 3-4 luni recuperare intensa se va reface.

slava Domnului ca nu a fost mai rau !...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptuuu!!!!!!!!!.. imbecila.... ca vita, ha? ..tu-ti ..nezeii ma..

Nu s-a gasit nimeni sa i-o traga?

 

Fereasca sa vad asa ceva pe strada cand voi iesi si eu.. ca ii bag in spital sa stea si ei 3-4 luni.. la terapie intensiva... sa vedem atunci daca se mai baga ca vita...

 

Jegoasa naibi... are impresia ca daca are espero .. vai cine e ea.....

 

Din declaratii vad ca e senila rau... parca nu ar avea nici o vina.... tampita draqu :D :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne, asta mai lipsea ... se adunase tot busteniul ca la balci, fi-ne-ar rasa de ras sa ne fie ... plus ca dobitoaca plangea isteric ... ce sa-i mai faci ...

 

off-topic:

d-lor administratori, am o intrebare, daca nu sunt foarte indiscret: de ce imi apare warn in dreptul avatarului ? stau sa ma gandesc (nu ma omor, oricum, stati linistiti...) daca am facut ceva rau si daca da, ce anume ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah, cand am vazut poza mi s-a facut rau. din nou. accidentatul imi este bun prieten si nu va puteti imagina cum m-am simtit si cum ma simt si acum ...

linia demarcatoare nu era continua in dreptul strazii pe care vroia imbecila sa o ia insa ... insa ... nu a semnalizat stanga nici o clipa !!! a tras pur si simplu de volan cum tragi (cuvant jignitor) la jug pe camp mai fratilor !!! la 5 metri in fata lui !!! dupa care ... nu a intrat pe straduta la stanga ci ... a franat !!! redau: " am vazut ca venea <ceva> (ceva, auzi ...) dar am zis ca am timp sa ma bag, dupa care l-am vazut aproape de mine si mi-am dat seama ca nu mai am timp sa ma ... bag si am franat". s-a oprit ca o vita de-a latul drumului, un pic mai in spate decat vedeti in poza ... restul e oribil ...

"nu stiam exact strada pe care sa o iau si eram atenta la stradutele din stanga ... cand am vazut-o ... am tras de ..."

ignoranta ? imbecilitate ? nepasare ?

mai conteaza ?

:D

prietenul are mana rupta si ... capatul femurului spart; cu 2 operatii (prima a reusit !) si fo 3-4 luni recuperare intensa se va reface.

slava Domnului ca nu a fost mai rau !...

Fa-ma si pe mine sa inteleg cum s-a intamplat de vira la stanga si masina e lovita pe dreapta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...