Sari la conținut

Unde Sudez Si Eu Un Cric Central?


Postări Recomandate

Daca graba nu-i prea mare, in cateva zile imi cumpar aparat de sudura. Acum inca mai muget daca sa iau unul din Brico sau unul hand-made by un nene. Te anunt cum il am.

BRICO CEA MAI MARE TZEAPA POSIBILA!!!!!!!!! Mergi pe ala home made by hand de nenea! Trust me !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRICO CEA MAI MARE TZEAPA POSIBILA!!!!!!!!! Mergi pe ala home made by hand de nenea! Trust me !

 

Iata cum niste majuscule disperate si 7 semne de exclamare pot schimba cursul istoriei. Daca te pricepi, afla ca cele ale lu' nenea sunt cu bare de cupru, 6 trepte de amperaj (pt. electrozi intre 2 si 3.5 mm) si costa 4 milioane. E OK? Cu rusine trebuie sa recunosc ca astea trebuia sa le stiu eu, ca inginer avortat ce sunt, dar sunt prea multi ani de cand n-am mai practicat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata cum niste majuscule disperate si 7 semne de exclamare pot schimba cursul istoriei. Daca te pricepi, afla ca cele ale lu' nenea sunt cu bare de cupru, 6 trepte de amperaj (pt. electrozi intre 2 si 3.5 mm) si costa 4 milioane. E OK? Cu rusine trebuie sa recunosc ca astea trebuia sa le stiu eu, ca inginer avortat ce sunt, dar sunt prea multi ani de cand n-am mai practicat.

Daca o sa-ti pice in maini vre-o data unul de la brico terminat sa vezi ce sarma de traforaj are bagat in el .

Ala de la nenea e testat si para testat si daca zici ca are bara si 6 trepte e de 15 ori mai bun decat Brico.in plus ceeace este un mare avantaj pe care la Brico nu-l ai ,poti sa faci probe pe toate treptele si sa vezi daca-ti place cum munceste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai dac era ieftina aveam si eu doua!

 

Am si eu o intrebare: Levierele de la comenzi, respectiv de ambreiaj sau de frana se pot suda? Sunt facute dintr-un fel de aluminiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare: Levierele de la comenzi, respectiv de ambreiaj sau de frana se pot suda? Sunt facute dintr-un fel de aluminiu.

 

Mie mi-a sudat Radu maneta de ambreiaj, si merge brici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...