Sari la conținut

Seawolves Bike Fest V - Mamaia 2012


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

Felicitari Seawolves!!! Sunteti MAGNIFICI !!! Acuma... Daca ar pune cei de la Neptun TV si un filmulet cu parada moto pe topicul asta... chiar ca ne ati face mat pe toti ! Sunteti de Magna Cum Laude ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari Seawolves!!! Sunteti MAGNIFICI !!! Acuma... Daca ar pune cei de la Neptun TV si un filmulet cu parada moto pe topicul asta... chiar ca ne ati face mat pe toti ! Sunteti de Magna Cum Laude ! :)

 

Multumim de aprecieri si suntem bucurosi ca v-ati simtit bine

 

http://www.reporterntv.ro/stire/parada-motociclistilor-pe-strazile-constantei

 

http://observator.a1.ro/social/A-inceput-festivalul-Seawolves-Bike-la-Mamaia_62254.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Seawolves!!! Sunteti MAGNIFICI !!! Acuma... Daca ar pune cei de la Neptun TV si un filmulet cu parada moto pe topicul asta... chiar ca ne ati face mat pe toti ! Sunteti de Magna Cum Laude ! :)

Asta este stirea de pe TV Neptun, incercam sa facem rost de toata filmarea.

http://www.reporterntv.ro/stire/parada-motociclistilor-pe-strazile-constantei

Editat de constandin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De frica pacanelelor noaptea n-am mai fost de ani buni la o intrunire, dar asta a fost CIVILIZATA. BRAVO organizatorilor! Totul a fost gandit excelent. Corturile puse in zona linistita fara motoare la nas, departe de cheful de noapte de pe plaja (foarte frumos a fost acolo, chitara rece si tobe... :rolleyes: ), muzica buna si o parada impresionanta. La mai multe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru aprecieri, s-a mai gasit o cheie in nisipul din camping, cheie simpla (fara breloc, e o copie dupa original), revin mai tarziu cu o poza.

 

Sper sa fie de Suzuki...:-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cand merg la ei a fost civilizat .. an de an este singura intrunire de la care nu am cum sa lipsesc :)

Corect! bikefestul asta merita tatuat permanent in calendarul fiecarui biker. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu acasa cu o zi intarziere prietenii stiu de ce. Vreau sa multumesc pe calea asta lui Manu din Constanta care a asudat serios pentru a ma pune pe picioare (a se citi roti) si celor de la Seawolves ce m-au pus in legatura cu el. Daca aveti probleme cu mobra cand sunteti prin zona (Constanta-Mangalia) apelati cu incredere la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu acasa cu o zi intarziere prietenii stiu de ce. Vreau sa multumesc pe calea asta lui Manu din Constanta care a asudat serios pentru a ma pune pe picioare (a se citi roti) si celor de la Seawolves ce m-au pus in legatura cu el. Daca aveti probleme cu mobra cand sunteti prin zona (Constanta-Mangalia) apelati cu incredere la el.

Cãutând cheia cu breloc jecutzã,aia gãsitã de @constandin (sãru-mâna,mare bucurie mi-ai fãcut),am gãsit pe locul unde-ai tot mesterit la mobrã,un surub negru,cu filet ca pt. plastic (vreo 2 cm lungime,pt.surubelnitzã cruce).Dacã plângi dupã el,sã stii cã e la mine rolleyes.gif.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cãutând cheia cu breloc jecutzã,aia gãsitã de @constandin (sãru-mâna,mare bucurie mi-ai fãcut),am gãsit pe locul unde-ai tot mesterit la mobrã,un surub negru,cu filet ca pt. plastic (vreo 2 cm lungime,pt.surubelnitzã cruce).Dacã plângi dupã el,sã stii cã e la mine rolleyes.gif.

 

Nu ma face pe mine un surub de plastic :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce am reusit sa-mi revin din "greutatile" provocate de adunarea "campeneasca" de malul garlei si de apa minerala consumata in exces , pot spune ca deja fac planuri pentru la anu. pt mine a fost o ocazie sa-mi revad prietenii care stau la "mama dracului" :rusinica: si in orasul dintre ploiesti, pitesti si bucuresti :D .

 

PS> ne vedem la Nandru , si nu cumva sa va trageti pe bucifax. daca eu am putut puteti si voi :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim inca o data tuturor celor prezenti. Speram ca ne-am ridicat la asteptarile voastre si va asteptam anul viitor la editia a 6-a a bike festului de pe litoral.

 

Pana atunci, va asteptam pe toti la prima editie a Seawolves Bike Fest Buzau si a 3-a editie a festivalului moto buzoian, in weekendul 3-5 august 2012, unde va garantam cel putin aceleasi standarde de distractie.

Vom reveni in curand cu detalii.

 

Si o noua serie de poze: http://www.motocicli...88#entry3156488

Editat de Seawolves
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...