Sari la conținut

BAD TO THE BONE sau BAD ASS PLACE....


Postări Recomandate

ce vrea sa insemne ca eu nu pricep.pare o camera in care sta de vreo 10 ani un manelist

 

misto....este un bar...din FL....n am pozat si terasele...beer.gif

 

E de la americani ?

 

da...

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era un vers .. Vama Veche - Hotel Cismigiu.

 

"Americanii-s de vinaaa ... f000t00i in gura sa-i f000t".

 

Si FUCK usa !!

 

Astia care "n-are" cultura si istorie .. incearca sa isi faca obiective turistice ... plm.

 

E un mare cacao.

 

Daca tu te duci la americani si te impiedici de un caine si iti rupi o mana ... apare o statuie ... si se "vinde" ... ca la cat de p[rosti is americanii .. pfff.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mizerie, da! :friends:

Si ce-mi place! :crack:

Zici ca-i La Pirati! Se aculta rock banuiesc?

 

 

pe cinstite....eu am fost mai mult impresionat de CANADA decit de US......nu stiu poate este mai aproape de sufletul meu....rolleyes.gif

post-66513-0-72970300-1336669291_thumb.jpg

post-66513-0-73468600-1336669402_thumb.jpg

post-66513-0-05094600-1336669481_thumb.jpg

post-66513-0-76197800-1336669673_thumb.jpg

post-66513-0-12310800-1336669775_thumb.jpg

Editat de VRSCDX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off: S-au trezit curatii lu' tata sa zica despre bar ca-i o mizerie... :disappointed:

 

Asa , fiti mai catolici decat papa! Sa stie lumea ca romanu-i cu prajina sus :grinbandit:

 

Onn:Pare genul de bar highway. Nu e cel mai aratos din categoria asta clar, dar are ceva atractiv totusi . Mi-ar placea sa beau o bere acolo :moto:

Editat de Nocturnus85
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vrscdx - daca ajungi in keys, e un bar / carciuma in Big Pine Key ( de fapt in No Name Key dar e cam acelasi drac ) de-i zice No Name Pub - toti peretii sunt "capitonati" cu bancnote de $1 de catre vizitatori - nu-i de bikers, da-i destul de pitoreasca... mi-au adus aminte bancnotele alea tiparite din crasma postata detine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vrscdx - daca ajungi in keys, e un bar / carciuma in Big Pine Key ( de fapt in No Name Key dar e cam acelasi drac ) de-i zice No Name Pub - toti peretii sunt "capitonati" cu bancnote de $1 de catre vizitatori - nu-i de bikers, da-i destul de pitoreasca... mi-au adus aminte bancnotele alea tiparite din crasma postata detine...

 

merci mult de info !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...