Sari la conținut

Free Fest 3 - Ploiesti, Bucov


Postări Recomandate

A fost frumos,pacat ca aceasta intrunire a avut tente politice,era cineva pe acolo care te invita sa porti un tricou cu nu stiu ce candidat si sa ne explice ca practic el a facut posibila aceasta intrunire,eu am venit la intrunire,nu la campanie electorala :finger:

 

Era normal sa te astepti la asta cand si evenimentul de anul trecut a fost organizat de catre aceeasi echipa, din staff-ul lui Volosevici. Indemnul de pe tricouri era ca sa voteze lumea candidatul PDL-ului la Consiliul Judetean. Curat campanie electorala :cheers:

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bag seama c-ati mancat fasole pana la urma ! ce gaze trebuie sa fi lasat in urma motoarelor ...........

am plecat la timp , nici nu m-a plouat si am si pedalat cu Irina in Herastrau , o poza cu motorul ala imblanit si cu sarma ghimpata pe ghidon nu ai ?

Editat de Vittore
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca s-a putut organiza ceva si anul acesta... Din pacate unii n-au putut ajunge. Impresii ? Pareri ? Critici ? Preturi la "fluide" ? Si ceva mai multe poze, daca se poate. Bravo participantilor.... Hai ca s-o usca si asfaltu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut si eu sa ma duc pana la ploiesti la festival, insa atunci cand m-am decis sa plec incepuse sa ploua si m-am razgandit.Am inteles de la niste prieteni care au fost (desi i-a rupt ploaia la intoarcere) ca nu a fost chiar foarte multa lume, a fost mai mult o chefuiala...oricum buna treaba, pt ca de mult nu s-a mai tinut la bucov o "reuniune" motociclista :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata la ora 13:00 daca au fost 35-40 de motoare. Berea 3.5 lei paharu de ciuc 400 ml, 5 lei paharul de vin, 7 lei portia de fasole, aproape MOCA :friends:

Editat de balazsfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la parada a fost vremea buna, ploaia a venit mai spre seara. daca veneau mai multi motociclisti era mult mai frumos, insa multi au motociclete doar ca sa se dea pe bulevard si sa agate la terase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la parada a fost vremea buna, ploaia a venit mai spre seara. daca veneau mai multi motociclisti era mult mai frumos, insa multi au motociclete doar ca sa se dea pe bulevard si sa agate la terase

Cam asa ceva, stau toti cu ochii zgaiti pe cer de parca nu s-ar fi inventat combinezonul pt ploaie. Mi-a placut la Bucov, muzica suna foarte bine, foarte curat si nu erau cocalari nici macar in trecere, berea proaspata si fasolea buna la gust, m-am intalnit cu pretini cu care am ras de ma durea burta. Noaptea la intoarcere m-a plouat tot drumul, dar traiasca cei de la 'Proof', pt ca am ajuns acasa mai uscat decat daca m-as fi intors de la plaja! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine te referi? :grinbandit:

 

 

Frumos filmuletul.

 

Acu unde sunt restu de filmulee si poze, ca tot am vazut cameramani pe traseu care pareau pregatiti pentru sosirea noastra, si cred ca si organizatorii au filmat/pozat ceva dar nu am gasit nimic.

 

Sa apara mai multe sa avem si amintiri digitale pe langa experienta live :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai cauti pe youtube mai sunt urcate inca 3 filmulete de la cineva(nu il cunosc).In alta ordine de idei,o sa urc eu si partea a 2-a si cu aia or sa fie cam toata filmarea cu parada,cam 40 de minute a tinut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...