Sari la conținut

Când mai treci prin satul meu...


Magic4Ce
 Share

Postări Recomandate

Fiindcă, din pricina Âşi pentru că am fost plecat zilele astea prin țară m-a trăznit o idee:

Hai să facem topicul ăsta util celor care mai drumețesc prin lume Âşi vor să cunoască pe unu' altu'. Eu am ajuns în Slatina Âşi aÂş fi băut o bere cu vre-un posesor de comuniste doar că nu Âştiam nici unul aÂşa că am băut singur. Idem în DrăgăneÂşti Olt Âşi alte mirifice aÂşezăminte omeneÂşti ce mi s-au aÂşternut în cale. Data viitoare când o mai tai prin țară o să anunț aici cu o zi, două înainte Âşi dacă are careva chef să pălăvrăgească despre fiare Âşi alte metehne - semnează aici pe condica de prezență...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehe... prin zonele astea 2 activez eu... in weekend si vacante cand ma duc la tara.

 

Idem în DrăgăneÂşti Olt Âşi alte mirifice...

Draganestiul? Mirific?! Numai drumulul ala presarat de cratere de iti rupa mobra in doua cand treci pe acolo. Dincolo de Daneasa este europeana, super sosea, dar pana acolo...

Editat de mateiuli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiindcă, din pricina Âşi pentru că am fost plecat zilele astea prin țară m-a trăznit o idee:

Hai să facem topicul ăsta util celor care mai drumețesc prin lume Âşi vor să cunoască pe unu' altu'. Eu am ajuns în Slatina Âşi aÂş fi băut o bere cu vre-un posesor de comuniste doar că nu Âştiam nici unul aÂşa că am băut singur. Idem în DrăgăneÂşti Olt Âşi alte mirifice aÂşezăminte omeneÂşti ce mi s-au aÂşternut în cale. Data viitoare când o mai tai prin țară o să anunț aici cu o zi, două înainte Âşi dacă are careva chef să pălăvrăgească despre fiare Âşi alte metehne - semnează aici pe condica de prezență...

 

Slatina, Draganesti, un pic mai la sud de mine. Daca ai drum prin Pitesti da un semn.

Editat de Razvan17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...