Sari la conținut

propunere sectiune noua


stulewa
 Share

Postări Recomandate

Parerea mea e ca nu trebuie 2 sectiuni pentru un singur eveniment. O sa fie o incurcatura, topicurile nu vor fi simultan deschise si nu cred ca va da vreun rezultat. Acum serios, daca unul spune o prostie pe topicul principal, un altul o sa-i dea reply pe celalalt ? :friends: :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui facute trei sectiuni pentru acelasi accident:

Primo: Unul in care se da cu RIP-uri, trandafirasi si condoleante catre familie si prieteni

Secundo: Unul in care se injura conservarul/carutasul/vaca/idioata cu Reno rosu care au taiat calea superbului motociclist care venea cu doar 140 in oras.

Terzio: Unul in care se da cu parerea asupra dinamicii accidentului, asupra starii tehnice a mobrei si asupra skill-ului motociclistului, considerente de ordin legislativ etc.

 

Acuma, e laudabila intentia lui Stulewa si a lui Petru Moldovan de a mai decanta din berbecii de pe forum, dar nu cred ca initiativa se va bucura de succes.

Se vor gasi destui care sa dea cu mucii in fasole pe ambele topicuri, asa ca nu se va reusi decat dublarea numarului de injuraturi si de off-topicuri.

Singurul castig va fi, probabil, sectiunea in care se vor exprima condoleante, macar aia sa ramana curata.

Ar fi si asta un castig.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

solutia e relativ simpla, educatia se face cu biciul :whip: . .... o iei pe aratura pe topicul cu rip-uir primesti un avertisment si o explicatie pe pm,continui, sanctiunea se mareste, esti dea dreptul nesimtit: ADIOOOO!

sari parleazul emotiv pe topicul destinat accidentului(loc in care au loc si injuriile adresate provocatorului) o sa fie destui care sa iti explice ca scri in sectiunea gresita si astfel vom ajunge la zicala mortii cu mortii, vii cu vii.

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Educatia se face cu biciul"

Depinde si cine e profu' de civica....

 

Acuma pe bune, crezi ca va deschide cineva o sectiune noua?

post-10629-0-69959500-1339137146_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci mai nou ne trebe doua topicuri cand moare cineva; unul in care sa fim baieti buni, sa simpatizam cu decedatul, si altul in care sa ne dam arama pe fata si sa ne injuram ca la usa cortului; e ca si cum am recunoaste ca nu suntem in stare sa purtam un dialog civilizat in contradictoriu, respectandu-ne unul pe altul si pe cel care tocmai s-a dus. Bleah!

:D subscriu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca rubrica Accidente, ar trebui sa dispara cu totul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca rubrica Accidente, ar trebui sa dispara cu totul.

 

 

adidas,....eu zic altfel

sa existe rubrica si sa aibe drept de post doar moderatorii dupa ce primesc info de la cei care stiu ceva despre caz in sine, ca sigur nu o sa te trezesti cu troli care sa iti dea mesaje sa isi caute glume cu tine pe seama accidentului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adidas,....eu zic altfel

sa existe rubrica si sa aibe drept de post doar moderatorii dupa ce primesc info de la cei care stiu ceva despre caz in sine, ca sigur nu o sa te trezesti cu troli care sa iti dea mesaje sa isi caute glume cu tine pe seama accidentului

 

:ok:

 

thumbs UP

 

UP !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui facuta o rubrica noua, de "Accidente genetice"

Sa vezi acolo trafic, mama-mama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca rubrica Accidente, ar trebui sa dispara cu totul.

 

 

...SI NETUL SA DISPERA NU ??? CA E CONSTRUCTIV SI DAUNEAZA :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si sa se mai deschida o rubrica noua, tot pe la accidente, numita sinucideri, unde sa se posteze exclusiv accidentele cu reisari si murit cu legea in mana la 200 pe bulevard. eventual cu jurizare de style points de la tovarasii aprobatori cu comportamentu in cauza. mie mi s-a parut trist sa vad ca aici erau 2 tabere, unde unii sustineau moderatia si altii coismul, asa macar nu mai incurcam accidentele cu tentativele de suicid reusite. sper sa cititi la rece si sa nu se aprinda careva ca n-am respect sau ceva, e doar gandirea unui incepator.

 

clona lu cnairda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca rubrica Accidente, ar trebui sa dispara cu totul.

 

Si eu sper de mult sa dispara din lipsa de activitate, dar din pacate astia care ies pe drum national fara sa se asigure bine plus motociclistii care sunt in hiperspatiu in localitate plus inca cateva motive nu permit inca realizarea acestui obiectiv. Mai rau decat atat, pare sa fie in continuare una dintre cele mai vizitate sectiuni ale acestui forum si din cand in cand are maximum de activitate,cum a fost nu de mult cu taximetristul de la Aviatorilor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...