Sari la conținut

INTRUNIRE BLUES RIDERS GHEORGHENI


Ender
 Share

Postări Recomandate

Chiar daca s-ar putea sa ma duc la intrunirea de la Tg Secuiesc, daca vremea va fi ok, voi face tot ce pot sa ajung si la Gheorghieni, mi-e pofta de cele mai bune langosi din tara! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca s-ar putea sa ma duc la intrunirea de la Tg Secuiesc, daca vremea va fi ok, voi face tot ce pot sa ajung si la Gheorghieni, mi-e pofta de cele mai bune langosi din tara! :friends:

Da palinca este,de simbata seara de la ora 7-8, va fi mai ieftin, 15 lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e cu cazarea pe acolo? Doar la cort, sau mai sunt si alte posibilitati?

Sunt pensiuni in zona (unele mai aproape altele mai deparate) daca nu vreti la cort, si cred-ca in interiorul intalnirii totul deja e rezervat (dar il las pe Endre sa va spuna asta). Noi de la Ugly Bears Chopper Gang ii ajutam pe cei de la Blues Riders MC, noi avem rezervat o parte din camping pentru invitatii si cunoscutii Ugly Bears Chopper Gang.

Numa bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un nr de telefon al unui organizator, sa vedem daca mai sunt locuri de cazare? As vrea sa stam in campus, suntem patru persoane. Daca nu , sa stim sa cautam ceva in zona. Cele bune ;)

Ahoi, ti-am scris pm cu nr.de tel.al unuia dintre organizatori!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Foarte posibil sa ajungem sambata seara vreo 6-7 motoare noroioase dinspre M-tii Hasmas si sa campam la intrunire.

Bem o bere Lordule ;)

Ahoi!

Eu am sa fiu Vineri dupa masa si seara pe acolo si Sambata dupa ora 20 (sunt la munca Sambata pe zi), dar pe seara am sa fiu prezent ca sa cinstim ceva cu alchool! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un nr de telefon al unui organizator, sa vedem daca mai sunt locuri de cazare? As vrea sa stam in campus, suntem patru persoane. Daca nu , sa stim sa cautam ceva in zona. Cele bune ;)

Gasesti sigur ceva in zona, stiu ca sunt cateva pensiuni.., eu mi-am facut din timp rezervare intr-o vila din apropiere, acum e deja ocupata. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sta mai bine decat la cort?

Sorry!A mai ramas numai posibilitatea la cort!

 

Cum e cu cazarea pe acolo? Doar la cort, sau mai sunt si alte posibilitati?

Numai la cort din pacate! Cel putin in interior! Cazarile s-au rezervat mult prea repede! Au fost 45 de persoane la casute, 20 in camere la pensiune, 11 la apartmanuri.sorry!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a trecut si cea de anul asta, surpriza cea mai faina a fost ca nu a plouat ceeace e ceva neobisnuit la aceasta intalnire.

Poze:

post-25613-0-63245700-1342387022_thumb.jpg

post-25613-0-14732900-1342387034_thumb.jpg

post-25613-0-92525600-1342387061_thumb.jpg

post-25613-0-24350100-1342387074_thumb.jpg

post-25613-0-49813400-1342387087_thumb.jpg

post-25613-0-62221100-1342387100_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru intrunire :cheers: a fost foarte frumos si ne-am simtit foarte bine. A fost prima intrunire Blues Riders la care am participat si clar venim si la urmatoarele. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@aditorpan Ahoi,astept sa vad pozele cu tine pe dragstarul meu!

@Adda_m_p E o intalnire faina si mai ales si zona e faina.N-am crezut ca voi veniti prin zona, de ce nu ai zis nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@IceLord, la urmatoare intalnire voi anunta. A fost foarte frumos si drumul, si oamenii au fost primitori iar pe scurt ne-am simtit foarte bine :cheers:

acum sa vedem ce intruniri mai sunt prin zona si daca stam bine cu timpul venim fara doar si poate :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi mai sunt 1-2 intalniri parca, una la M.Ciuc si alta langa Tg.Secuiesc (Catrusa). E frumoasa zona si ai ce vedea,plus ca de la Brasov drumul e de vis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...