Sari la conținut

Accident pe chei la targul vitan


neataticu
 Share

Postări Recomandate

Accident la targul vitan. Motocicleta, carenata alba, nu am reusit sa-mi dau seama ce e , m-am uitat mai mult la baiat. era intins pe jos si suit pe targa de smurd cu gatul imobilizat... A fost lovit de un matiz... mai mult nu pot spune, Nu eram eu soferul si nu am putut opri. Presupun dupa pozitia matizului ca a venit dinspre Institutul medico-legal iar motocicleta venea dinspre centura. Care are mai multe detalii sa posteze.

 

Sanatate multa riderului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amice habar n-ai despre ce vorbesti .... Nu era cu un matiz ... ci era cu un logan "brec" (matizul era pus pe post de obstacol pentru dirijarea traficului).... Motociclistul e intr-o stare OK in momentul de fata si in afara oricarui pericol ... Va multumim pentru tot suportul.

 

Hai sa postam sa ne aflam in treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amice habar n-ai despre ce vorbesti .... Nu era cu un matiz ... ci era cu un logan "brec" (matizul era pus pe post de obstacol pentru dirijarea traficului).... Motociclistul e intr-o stare OK in momentul de fata si in afara oricarui pericol ... Va multumim pentru tot suportul.

 

Hai sa postam sa ne aflam in treaba.

Calmeaza-te puncte puncte puncte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amice habar n-ai despre ce vorbesti .... Nu era cu un matiz ... ci era cu un logan "brec" (matizul era pus pe post de obstacol pentru dirijarea traficului).... Motociclistul e intr-o stare OK in momentul de fata si in afara oricarui pericol ... Va multumim pentru tot suportul.

 

Hai sa postam sa ne aflam in treaba.

 

Ce te ambalezi, sa mor io! Nu ai inteles ca era in trecere, la altcineva in masina, si tocmai de aia cerea lamuriri? Parca sunteti domnisoare! Stii cum e cu "postarea asta aiurea"? E ca la Tv: nu-ti convine ce vezi, schimbi canalul. Asa si tu: nu-ti convine ce citesti, schimba topicul.

 

On: Santate maxima motociclistului! Dupa, dupa cum vad ca s-a ambalat prietenul nostru, am curaj sa pun pariu ca motociclistul e de vina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce te ambalezi, sa mor io! Nu ai inteles ca era in trecere, la altcineva in masina, si tocmai de aia cerea lamuriri? Parca sunteti domnisoare! Stii cum e cu "postarea asta aiurea"? E ca la Tv: nu-ti convine ce vezi, schimbi canalul. Asa si tu: nu-ti convine ce citesti, schimba topicul.

 

On: Santate maxima motociclistului! Dupa, dupa cum vad ca s-a ambalat prietenul nostru, am curaj sa pun pariu ca motociclistul e de vina.

 

Ce pot sa mai zic ... ?! ... Daca tot esti asa un Sherlock Holmes... nu vrei sa le explici si tu baietilor daca: Te doare ?

 

Aveti grija mai bine pe strada decat la traficul de pe forum ... Spor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vi de pe chei esti pe cedeaza mon cher, asa ca daca istetzul a venit tare de pe chei si-a cam luat-o si e vinovat... trec in fiecare zi pe traseul asta ;) aseara semafoarele nu functionau pentru ca abia se montau unele noi ;) deci ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 mai - omul a spus ce a vazut, dintr-o masina in trecere. bun, a gresit crezand ca a fost matizul implicat in accident, nu loganu - biciuim omul aici pe forum sa taca draq data viitoare cand vede un accident si sa-i dea blana mai departe? Geez, caldura mare inteleg, da' mai usor cu...franele astea pe forum unde vad ca faci chiar tu trafic!

 

iar dupa ce te racoresti nitel, poate ne spui si ce s-a intamplat de a ajuns mobra sa pupe loganu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo este intr-adevar cedeaza daca vii dinspre chei. Si esti tentat sa-i dai blana: drumul drept, asfaltul bun, adaptare mai grea la alt regim de viteza daca vii dinspre A2. Inclin si eu sa cred ca motociclistul e vinovat.

Editat de danny120669
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pot sa mai zic ... ?! ... Daca tot esti asa un Sherlock Holmes... nu vrei sa le explici si tu baietilor daca: Te doare ?

 

Aveti grija mai bine pe strada decat la traficul de pe forum ... Spor.

1. Traficul de pe forum nu prea ma doare. Dovada? Din 2008 nu am decat vreo 400 si ceva de postari, nu mii doar ca da devin "super membru".

2. Ma doare ca, daca "un conservar" era de vina, il condamnati in secunda 2. Daca e "bikerul" de vina, va sare mustarul, mai ales prietenilor "bikerului".

 

Ideea este ca trebuie sa invatam din toate intamplarile astea nasoale, sa nu le repetam, nu trebuie sa ne ratoim in stanga si-n dreapta, ca de, suntem "tru".

Beliti ochii in paispe si evitati belelele!

Pana la urma ne spui cum s-a intamplat?

Editat de Shepard
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu o sa iti spuna, ca la toate accidentele cand vina e a biker-ului iar prietenii tac malc ca si cum nu ar stii despre existenta forumului sau topicului :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti vreo poza google map ceva ? sa stiu si eu preventiv ....multumesc

 

nu crezi ca ar fi mai bine sa te uiti la semnele de circulatie?

preventiv, cand ai triunghi alb cu chenar rosu si varful in jos, incetinesti (sau opresti dupa caz) si te asiguri, si dai prioritate, dupa care daca e safe, treci si tu.

sau poti sa-i dai forja si sa te infigi in vreun matiz, sau logan si sa faci pe victima pe forum.

moarte conservarilor.

aoleo, azi eu sunt cu conserva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

^^^^mane, de ceva timp m-am invatat sa merg cu 70 in bucuresti...stiu, atat e relanti-ul la IER6 si nu-s tru...ma doare-n ''embarrassed.gif'' dar stiu ca ajung acasa intreg si sigur. ma bucur mai mult de ''calatorie'' .

vroiam doar sa vad ''cat de dreapta'' o tine soseaua respectiva.

 

mersi de indicatii ...

 

da, desigur, MOARTE CONSERVARILOR ! BWAHAHAHAHA crackup.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic: deci daca esti din bucale si nu stii unde e targul vitan....ti-ai ratat tineretea.

in alta ordine de idei,,,,e drept. poti sa-i rupi fasu tare rau.

apropo, 70 in oras e un pic ilegal ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata mi-am adus aminte de zona de care se vorbeste, am trecut rar p-acolo. lucrez in zona vitan

ai vazut ca te-ai descurcat.

cobra ce-ti place sa ma musti de coor

nu bre, ca scrie la tine ca esti "male" :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...