Sari la conținut

accident pe timisoara


CrashTestPilot
 Share

Postări Recomandate

Am vazut si eu ca era lume adunata dar nu mi-am dat seama ca era implicata o motoreta.Era acolo si un cunoscut pe motor si statea linistit.Mai exact e la statia de tranvai Romancierilor.Mai mult ca sigur pietorul a traversat ilegal de la statia de tranvai spre caminele care sunt acolo.Toti traverseaza asa acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALEX YZF

accident pe timisoara cu moto cu un pieton ...din ce am inteles motocicleta e un sport negru

 

ceva info ...din ce am inteles multa politie cred ca pietonu e mort...

 

SA I IA PE SUS PE TOTI KARE TRANSVERSEAZA NEREGULAMENTAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SA I IA PE SUS PE TOTI KARE TRANSVERSEAZA NEREGULAMENTAR

foarte frumos..ma gandesc ca tu sau rudele tale(apropiate) traversati numai pe la trecerea de pietoni.(vezi ca ai uitat CapsLock'ul :unsure: activat si scrie tastaru cu limbaj de chat si incorect ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am mai aflat nimic... ma asteptam sa stie lumea pe aici mai multe....

cand am ajuns si eu la fata locului(imediat cum am aflat) am vazut ceva creta pe asfalt, dar nimic altceva.

Nu am vazut motor, nu am vazut pieton, politie sau ambulanta.

 

sa speram ca rideru e ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

99% din pietoni traverseaza neregulamentar , dar poate ca uneori si noi o facem ,si atunci cand o faci vine un baietas cu un r1-r6 si sa vezi atunci ce o ambaleaza si ce viteza baga numai sa sperie omu.Poate ala care traverseaza se sperie si ramane pe loc sau se impiedica ............opsssss accident :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SA I IA PE SUS PE TOTI KARE TRANSVERSEAZA NEREGULAMENTAR

bine ca nu ai scis "tranverseaza"...

pentru cultura ta generala se traverseaza!

 

nu stiu daca mai are rost sa-ti fac o alta observatie, insa merg la risc: pe drumurile publice circula o droaie de pietoni care traverseaza neregulamentar, precum si foarte multe autovehicule conduse neregulamentar, pe doua, patru sau mai multe roti. si eu , si tu si toti de pe acest forum incalcam voit sau nu regulile de circulatie. toti (inclusiv eu) si-ar dori strazi goale, numai ale lor, sa alerge cu 300km/h, sa nu opreasca la semafor, la treceri de pietoni, etc.

trezeste-te! nu exista nici in vise asa ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...