Sari la conținut

Un Pic De Distractie Nu Strica...


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 228
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aduc eu computer daca nu s-a gasit inca, dar fara cine-stie-ce muzica pe el. Are dvd so care vrea sa aduca cd-uri/dvd-uri pt karaoke/muzica sunt bineveniti. O sa am nevoie insa de transport pt el de la obor pana acolo. Ma gasiti pe 0729 129 251 care aveti masina disponibila (unitatea are 24Kg so... nu o car pe jos)

 

Cya there :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, frate, auzi tupeu. Si stii ce am mai auzit saptamana asta de la o prietena care lucreaza intr-o agentie de publicitate? Ca au liber de pe 22 decembrie pana pe 8 ianuarie. Poftim tu educatie...

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa apelam atunci si la ideea lui moshulik cu numele in piept? La mine nu cre ca e cazul, ca pana acum 98% m-au recunoscut dupa poza din avatar.

 

Mai, ma tineti din lucru! Tocmai sortam mpeg-urile de karaoke, ca sa le si ard pe dvd-uri si merge destul de anevoios, ca mai vad unu ce mi se pare interesant, ii dau play si ma apuc sa "cant" prin casa. Nu stiu cat mai am pana imi vine politia la usa... Back to work...

 

LE: Kali, da-mi un semn pe messenger ca vreau sa vorbesc ceva cu tine. E important.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa apelam atunci si la ideea lui moshulik cu numele in piept? La mine nu cre ca e cazul, ca pana acum 98% m-au recunoscut dupa poza din avatar.

:burnout:

poi si masina mea seamana cu avatarul, oare o merge asa? :D

aku serios, daca-s multi oameni care vor sa vina si nu s-au mai intalnit cu cei de pe forum, ar fi util banuiesc.

gata, nu te mai tinem, si io trebe sa lucrez aici, ca de-aia ma platesc oamenii astia ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu lucrez maine.

Problema e ca sunt in tura de dupa-amiaza. Iar cand scap..dracu stiu, daca iar aresteaza pe vreunu, pica guvernu, sau iar erupe vreun scandal media, sunt tinut la munca pana la 1 noapte minim.

 

Altfel, se pare ca pe la 11 as putea sa o tai catre voi. Pazea, ca o sa vedeti pe unu cu o caciula de bufon! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am impachetat pana acum 200 de "sarmai" and counting... Maine fac tortul. Scuze ca am tacut zilele astea cand, dimpotriva, trebuia sa fiu f vorbareata, dar am avut niste responsabilitati (mari) in plus si am deschis calculatorul o data sau de doua ori de luni pana acum...

 

Ramane pe maine, ora 19.00, str. Matei Voievod nr. 67. NU uitati sa luati cu voi si CD-uri cu muzica. E momentul sa mai si dansam...

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :yikes: :blbl:

 

Deci stai langa mine ;) .

Buei ce de pasionati de moto prin teiul asta

________________________________________________________

 

asta-mi aminteste de bancu' ala in care iepurasu' il intreba pe ceausescu din tabloul intr-al carui cui era si el atarnat:

"-Psst-psst.. si pe tin' te-a prins la varza de te-au atarnat aci'?" :D

 

Hai sa fie sa dai o bere, cand o sa-mi vezi caciula de imprumut cu ocazia prilejului care este. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crede-ma pe cuvant, nu e.

mey tuningboy, deci vii maine? ca pe altcineva nu stu si-s mai timida din fire :burnout:

 

 

Da, vin !

mai culeg o colega si ar trebui sa ne intalnim la 21h la Metrou Iancului.Inca astept confirmarea din partea ei. dar in jur de 21.30

 

Aduc eu PCul meu, dar monitor cine aduce ? EU nu am TFT din pacate ;)))

 

PS: cam ce muzica rock tre sa fie, ca eu nu prea stiu sa ce asculta "satanistii "

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu radeti, dar sa stiti ca sunt printre noi manelo-lovers. Am cativa prin cartier. :D Ei, dar fiecare cu placerile lui. Nu ii opreste nimeni atat timp cat nu ii deranjeaza pe ceilalti! :yikes:

 

Personal prefer metalul. :D

 

 

;) :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu radeti, dar sa stiti ca sunt printre noi manelo-lovers. Am cativa prin cartier. :blbl: Ei, dar fiecare cu placerile lui. Nu ii opreste nimeni atat timp cat nu ii deranjeaza pe ceilalti! :wink:

 

Personal prefer metalul. :yikes:

:D ;)

 

 

Pai aici e problema, mie imi place mai mult muzica electronica (electro, funky, minimal techno, house-cum ii mai spun unii) :burnout:

 

ma rog, am si chestii "normale" , dar metal....nu prea ascult in casa :D .

Outdoor, la un festival , mai merge :P

 

 

 

inca un amanunt.Daca vin cu PCul : la ce ora ar fi bine sa ajung acolo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ora 19 cred ca s-a pus strategic, pentru ca vad ca lumea o sa se stranga incepand cu ora 21 abia :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...