Jump to content
Sign in to follow this  
m72story

spite noi JAWA si DNEPR

Recommended Posts

Salutare

am cumparat acum un an un set de spite de pe ebay, nu mai imi trebuiesc , pretul este de 100 de lei

http://www.ebay.de/itm/Speichen-Satz-110mm-chrom-M4-Nippel-JAWA-250-350-/190628746343?pt=Kraftrad_Felgen&hash=item2c625bd467

mai exista si o galeata de spite noi pentru DNEPR, cromul este rusesc seamana cu zincul, pretul este de 60 de ron setul

0724 558 495

Prețul este negociabil, chiar nu are nevoie nimeni de spite noi?

post-55500-0-74971700-1345821691_thumb.jpg

post-55500-0-11122100-1345821702_thumb.jpg

Edited by m72story

Salutare

am cumparat acum un an un set de spite de pe ebay, nu mai imi trebuiesc , pretul este de 100 de lei

http://www.ebay.de/itm/Speichen-Satz-110mm-chrom-M4-Nippel-JAWA-250-350-/190628746343?pt=Kraftrad_Felgen&hash=item2c625bd467

mai exista si o galeata de spite noi pentru DNEPR, cromul este rusesc seamana cu zincul, pretul este de 60 de ron setul

0724 558 495

Prețul este negociabil, chiar nu are nevoie nimeni de spite noi?

Spitele de Dnepr le vreau eu. Le poti trimite la mine cu curier si plata ramburs?

Spitele de Dnepr le vreau eu. Le poti trimite la mine cu curier si plata ramburs?

Salutare

spitele de DNEPR s-au dat deja doua seturi mai am doar spitele de JAWA, sunt deschuis si la eventuale trocuri, am nevoie de o lopatica de infanterie si o casca de tanchist model panzat

Mai ai vreun set de spite disponibil ? Te rog trimite-mi un mesaj la relufarcas@yahoo.com sau sms la 0740133824 . Pe motociclism intru mai rar . Multumesc.

Salut,

nu pot decât să vă zic o vorbă a Bătrânului meu:

Nu în fiecare zi e sâmbătă.

Auzi, da' măcar i-ai trimis mesaj că suntem totuși în 2019? Poate nu știe. Că p-ici zice că intră mai rar..... :)

Ce-mi plac mie astea din ciclul "mă interesează, caută-mă".