Sari la conținut

Accident zona dristor


Cagivel
 Share

Postări Recomandate

Am trecut acum 15 minute prin zona titan, iar la doua semafoare inainte de intersectia cu mihai bravu, cum vii dinspre A2, un honda cbr f4i(din cate am vazut) rosu cu negru era lovit, dar pus pe cric. Cred ca cel cu masina ori a fortat semaforul ori nu a acordat prioritate. Accidentul nu parea grav, motociclistul nu mai era acolo, decat politia care facea masuratori si soferul masinii.

Sper ca motociclistul sa fie ok.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns la cateva minute dupa accident , se pare ca un Focus nu a acordat prioritate de dreapta motociclistului si l-a lovit . Din ce am auzit , motociclistul nu este grav , doar ce-l durea un picior .

 

Accidentul s-a intamplat pe Camil Ressu la intersectia cu Liviu Rebreanu , la piata Ramnicu Sarat fix acolo unde sunt lucrarile la linia noua .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut pe acolo si baiatul era in ambulanta SMURD ... erau si niste prieteni cu el pe care i-am intrebat daca e ok si daca ii pot ajuta cu transportul motoretei si mi-au spus ca e ok si se descurca... nu stiu prea mult... imi tot facea politistul semne sa nu stau cu motoreta acolo si am plecat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut accidentul. A intrat o femeie in mine, cand schimba directia de mers spre stanga, fara sa-mi dea prioritate de dreapta.

Carene, radiator - sparte. rezervor busit, oglinda sparta, pedala frana rupta, furca lovita (Aici mai e de studiat). Acum stau sa imi negociez paguba cu Astra (I know :( ). Deocamdata viitorul nu suna bine.

Cat inca eram la accident si prietenii/SMURD nu venisera - un baiat motorist (cu o casca shoei albastra parca si moto vitezista) a fost dragut si a venit sa ma intrebe daca sunt bine si am nevoie de ajutor - multumesc si pe aceasta cale.

Multumesc pentru urarile de bine! Asfalt uscat.

Editat de SebyZBY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut accidentul. A intrat o femeie in mine, cand schimba directia de mers spre stanga, fara sa-mi dea prioritate de dreapta.

Carene, radiator - sparte. rezervor busit, oglinda sparta, pedala frana rupta, furca lovita (Aici mai e de studiat). Acum stau sa imi negociez paguba cu Astra (I know :( ). Deocamdata viitorul nu suna bine.

Cat inca eram la accident si prietenii/SMURD nu venisera - un baiat motorist (cu o casca shoei albastra parca si moto vitezista) a fost dragut si a venit sa ma intrebe daca sunt bine si am nevoie de ajutor - multumesc si pe aceasta cale.

Multumesc pentru urarile de bine! Asfalt uscat.

 

Esti bine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...