Sari la conținut

Clasice "NOT made in Japan"


Adolf118
 Share

Postări Recomandate

Cata dragoste p-aici :)))))))

Ca sa nu se creeze o impresie gresita.Cu jean ma vad mai mereu,trece pe la mine si mai stam de vorba.Deci nici vorba de "dragoste".Io daca-l ciupesc il cipesc sa mai treaca si la fapte nu numai la vorbe.Mz ul asta i l-am prezentat la doua expozitii de clasice.Incepand de acum 4 ani.Si de atunci agregatul sta intr-o curte in Ferentari si atat.Deci,cum spuneau vechii latini,"facta non verba".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunule, ca ma tot ataci cu Mz ul, in sus si in jos.., eu stau la bloc ai uitat?!.., cand voi sta si eu la curte ca tine si voi avea ditai atelierul si garajul, ca tine.., si voi face si compromisul de al trece pe 12 V, si nu ma voi canoni sa raman conservator si traditionalist pe 6V.., sigur voi iesi cu el la plimbare, ca tine. Multumit?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica nu vei iesi la plimbare decat cand vei avea domeniile Jean Taxi vis-a-vis de conacul HondaSan ? = ) )
Da-i o pedala sa toarca cu aia 6V si poate dai si-o intalnire, ca de-aia ai bagat biletele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunule, ca ma tot ataci cu Mz ul, in sus si in jos.., eu stau la bloc ai uitat?!.., cand voi sta si eu la curte ca tine si voi avea ditai atelierul si garajul, ca tine.., si voi face si compromisul de al trece pe 12 V, si nu ma voi canoni sa raman conservator si traditionalist pe 6V.., sigur voi iesi cu el la plimbare, ca tine. Multumit?!

Nu sunt multumit Jane.Hai la Sambata calare pe aia 6 V.Sau macar hai o Bulgarie sau un Bikers Otopeni.Ca nu te astept numai eu.Sunt o gramada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar mere ea saracuta si pe 6v, problema este la 'cutia neagra".., este cam gata.., zornaia cand meri cu ea, iese putintel fum din cutiuta si gata bateria.., adica "scurt"! gata plimbarea.., ori o trec pe 12 V, ori ii i au alta cutie neagra. Da mai intai sa ma mut la curte, sa stau de bibilit la ea! altfel nu mi arde, sincer1 pupa Jean

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...