Sari la conținut

RIDE OF THE CENTURY 2012


o_OwNz
 Share

Postări Recomandate

uitate ce sosele au...ce spatiu au,asta da comunitate moto,nu ca la noi,nu ne ajutam unu pe altu la nevoie si multe are prostii,nu mai intru in detalii,bravo lor si in mare parte stiu sa mearga in grup,ceea ce presupune multa responsabilitate,cu mici greseli ca orice om

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitate ce sosele au...ce spatiu au,asta da comunitate moto,nu ca la noi,nu ne ajutam unu pe altu la nevoie si multe are prostii,nu mai intru in detalii,bravo lor si in mare parte stiu sa mearga in grup,ceea ce presupune multa responsabilitate,cu mici greseli ca orice om

Bine ca te-ai dus sa te culci man !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu filmuletele alea acum ceva timp. N-am cuvinte.. Cat despre echipament, pt ce? E vreo perversa in curba ?

 

Daca ar fi si la noi ceva de genul, cred ca multi s-ar avanta. Si e doar O DATA pe an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu filmuletele alea acum ceva timp. N-am cuvinte.. Cat despre echipament, pt ce? E vreo perversa in curba ?

 

Daca ar fi si la noi ceva de genul, cred ca multi s-ar avanta. Si e doar O DATA pe an.

 

ye...nu este nici o curba...foarte plauzibila treaba

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ye...nu este nici o curba...foarte plauzibila treaba

 

 

 

Carcotash, cine te pune sa te dai pe-o roata? Stiu video ala, parca era o fata, raJcheta calumea pe spate.

Mda un lucru stiu sigur: nu e loc si etc, pt ca toata comunitatea asta sa friga o plimbare de genul asta ANUAL, macar 5%.

Ideea e sa n-o arzi in casa pe forum si sa iesi in plm, ca d-aia ai motorul..

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietenas am zis ca e cool ce fac ei da ochii tau nu vad ca jumate din ei o ard pe o roata?in fine dute date si tu in tricou si shorts cu +100 motociclisti dintre care 30 o ard numa intr-o roata pe langa curu tau :bigstar:

Fiecare o face pe pielea lui.... Poti sa te duci si in chiloti , atata vreme cat stai mai departe si pastrezi distanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acolo majoritatea sunt stunteri profesionisti

 

s-a mai discutat organizarea a ceva asemanator si la noi, dar fara prea mare succes

 

ar fii frumos sa se organizeze si la noi anual o parada a tuturor motociclistilor, fara mers pe o roata si alte nebuneli. ceva asemanator cu paradele de pe la intruniri, dar intr-un numar mult mai mare.

 

...dar nu stiu cata lumea este dispusa sa mearga pana la sibiu doar pentru asa ceva

Editat de delete636
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare o face pe pielea lui.... Poti sa te duci si in chiloti , atata vreme cat stai mai departe si pastrezi distanta.

 

 

sau la pelea goala :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acolo majoritatea sunt stunteri profesionisti

 

s-a mai discutat organizarea a ceva asemanator si la noi, dar fara prea mare succes

 

ar fii frumos sa se organizeze si la noi anual o parada a tuturor motociclistilor, fara mers pe o roata si alte nebuneli. ceva asemanator cu paradele de pe la intruniri, dar intr-un numar mult mai mare.

 

...dar nu stiu cata lumea este dispusa sa mearga pana la sibiu doar pentru asa ceva

 

 

Dar de ce la Sibiu ? De ce nu la Bucuresti(ca de acolo ar veni foarte multi),sau Pitesti(ca e la jumatate si e mai aproape pentru cei din Valcea si Sibiu).Gen o plimbare pe autostrada pana la Bucuresti si inapoi,sau Pitesti-Valea Oltului-Transfagarasan-Pitesti)(desigur astea sunt decat niste exemple).Sa reziste 2 ani toata faza,si apoi or sa vina din ce in ce mai multi.Si ar merge si la noi cu stunt,dar respectivii ori sa mearga in fata de tot ori in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...