Sari la conținut

Accident moto Pantera


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 975
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Recuperarea merge bine. Am 99% sanse sa nu existe urmari. Astept primavara sa duc Busica la doctor si sa ne bucuram impreuna de sezonul urmator, ca de fiecare pana acum de cand suntem impreuna.

 

La cum arata busica zic ca e o idee mai buna sa iei una intreaga. Sau te mariti si cu banii de la nunta iti iei alta busica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pantera...ma bucur sa vad ca esti bine si ca o sa.fie bine si pt viitor.

Mii de scuze daca te intreb si poate a mai facut-o cineva...( nu am mai tinut pasu cu paginile topicului )...dar ce impresie ti-au lasat comentariile, certurile , ironiile...etc ????????

Sanatate multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cainii latra, caravana trece!

Romanisme...n-ai sa vezi asa ceva pe un topic de-afara. Este normal ca o tipa ca mine sa aiba parte de tot felul de critici, cum este la fel de normal sa aiba prietenii si amicii, care chiar stiu cum merg si ma admira, langa ea sa-i tina partea. In rest, de comentatori e podul plin.

Ride safe !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pantera...ma bucur sa vad ca esti bine si ca o sa.fie bine si pt viitor.

Mii de scuze daca te intreb si poate a mai facut-o cineva...( nu am mai tinut pasu cu paginile topicului )...dar ce impresie ti-au lasat comentariile, certurile , ironiile...etc ????????

Sanatate multa

 

Mii de scuze ca te intreb ... Tu esti femeie ? nu de alta, dar intrebarea ta a sunat la genul "Cum ti se pare draga, am mai slabit?"

Esti prima oara pe un forum ?

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mii de scuze ca te intreb ... Tu esti femeie ? nu de alta, dar intrebarea ta a sunat la genul "Cum ti se pare draga, am mai slabit?"

Esti prima oara pe un forum ?

 

@ nerv : rimelu' draga, ti s-a scurs rimelu :))))

 

 

e greu sa iti asumi criticile, e important sa inveti din greseli si sa incerci sa le eviti pe viitor. daca unii colegi forumisti sunt mai rautaciosi....asa sunt ei, cred ca nu ar mai fi funny daca am fi toti trasi la indigo, nu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mii de scuze ca te intreb ... Tu esti femeie ? nu de alta, dar intrebarea ta a sunat la genul "Cum ti se pare draga, am mai slabit?"

Esti prima oara pe un forum ?

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mii de scuze ca te intreb ... Tu esti femeie ? nu de alta, dar intrebarea ta a sunat la genul "Cum ti se pare draga, am mai slabit?"

Esti prima oara pe un forum ?

 

Ai vorbit ca sa nu taci. Ma abtit de la alte comentarii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Mi-ajung balele la kuaye, nu devine pinned? Cati nu ajungeti cu limba la sprancene?

Huuuuh, inca nu s-a terminat?

 

La mai mare, ce sa zic...

Cu duracell ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pantera...ma bucur sa vad ca esti bine si ca o sa.fie bine si pt viitor.

Mii de scuze daca te intreb si poate a mai facut-o cineva...( nu am mai tinut pasu cu paginile topicului )...dar ce impresie ti-au lasat comentariile, certurile , ironiile...etc ????????

Sanatate multa

Tu insisti sa iei pana la sfarsitul anului premiul pentru prostul forumului.Ai grija ca ai concurenta,vin tare din spate bogdan si gigivarga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Sa-mi bag cracu, ai dat cu motoru-n gard da egoul tot nu s-a dezumflat. La mai mare, ce sa zic.

:crack: :goodposting:

 

De acum suntem dusmanii poporului falos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florin Chilian e un jeg care si-a batut nevasta. Orice a zis sau ar zice acest babuin e lovit de nulitate.

 

:goodposting:

 

Florin Chilian nu mi se pare un bun exemplu din niciun punct de vedere. Nici macar vocea nu e faina, parca il strange cineva de... oo. Just my 2 cents. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce daca? Daca e motociclist inseamna ca nu poate fi o mizerie de om? Un barbat care ridica mana asupra unei femei e un jeg.

 

da' o femeie care ridica facaletul asupra unui barbat? :tomato:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce daca? Daca e motociclist inseamna ca nu poate fi o mizerie de om? Un barbat care ridica mana asupra unei femei e un jeg. Cum a zis si black.

Acu...depinde si de femeie... Se stie ca unele nebatute sunt ca floarea neudata...

 

 

 

Personal nu am tendinte asa violente. Pot cel mult sa ridic tonul daca ma calca pe nervi. Ca o motocicleta ambalata prea tare. :D

Pai si io daca n-am ton de ridicat....?! Mai ales ca mobrele si femeile ambalate prea tare ma cam inierviaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Parca si Florin Chilian e fan 2 roti !

 

A fost prins la covrig cu o alcolemie mare,drept pentru care i-a fost intocmit un dosar penal iar acum imbina utilul cu placutul.Merge cu un scuter de 49...pana la 1 ianuarie

Cat despre bataia aplicata frumusetii aliea de femeie(ana maria),ar trebui sa schimbe vesrsurile melodiei 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...