Sari la conținut

FAN CLUB Peugeot


Reverse
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 333
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

UP UP cu peugeot-ul..Hai baieti,bagati aici.

CIne stie de unde iau si eu carene??

 

Vaai mi'ar fi rusine ma in locu tau sa intreb asemenea lucruri... :blink: La Pitesti ai sunat sa intrebi, ca acolo parca au head unit astia?

Editat de crettz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UP UP cu peugeot-ul..Hai baieti,bagati aici.

CIne stie de unde iau si eu carene??

vezi ca pe easyparts sunt de speedfight si aerox,trimite un mail :laugh: poate ai noroc,dar nu cred ca iti fac aia rost...si plus ca risti sa iti vina sparte :blink: nu se merita....mai bine dute la paneuro...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa suni la pitesti la importator...daca vrei iti dau yo nr....dami un pm si til dau ca si yo am apelat de mai multe ori la ei...ba pt semnalizari ba pt abtibilde....ba pt sa...si in final pt incaltari de ploaie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare pt cei care au inmatriculat scuterul la judet (gen HD90BMS) nu la primarie.....unde faceti inspectia tehnica???? ca la me in oras nu se face la service la dacia...si alt service autorizat nu stiu......tre sa merg la rar sau la serviceu din reprezentanta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok...o sa ma uit...mersi mult..ca mai am pana in iunie itp-ul valabil si nu stiam unde sa merg

 

--- Mesaj completat în 23 Jan 2008 09:14 -------------
am si yo o intrebare nu stiti la speedfight 2 cum pot regla arcul de la suspensia spate ca sa fie mai tare? ca mi se pare ca deja so cam imuiat si as vrea sa il strang daca se poate.

 

scuze adminului pentru duble post dar nu mai pot da edit si am mare nevoie de un pik de ajutor :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare... am si eu niste intrebari... la JetForce de 125 exista limitari? si un Filtru de Aer Sport pe unde as putea gasi? ms anticipat

am avut eu un filtru de aer de vanzare...de la tnt tuning din pacate l-am vandut ieri :bigstar:

 

asta era: 3015593447a082c6b2048.jpg

Editat de redeye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ales pt JetForce 125 ... care e pe injectie si respectivu' (filtru lu redeye) nu merge pus la carburator acolo...

Ma rog ... corectati-ma daca gresesc!

 

Bafta!

Corect...Stiati ca Jet Force 125 e singurul scuter de serie care are compresor???Cred ca tare rusine da la cbr 125 si restul de 125 in 4t

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu...pacat numa ca in tara la noi nu se mai aduc in reprezentante modele de jet force 125 ca vroiam io sa imi cumpar unu si pe asta sa il las lu fratimio....si nici model ca al meu de 100 cc nu am mai vazut....oare de ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu au....si oricum sunt cam pe langa aia....... mi-

au zis 6 luni pt Placute....

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Feb 2008 19:22 -------------</small><br/>poate o sa mai trec sa vad daca au adus dar cand am fost nu aveau mai nimic....

Eu pentru revizie mi-am comandat filtru si placute si au venit in 2 saptamani :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...