Sari la conținut

Bucuresti - Targoviste


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

Ce fete prin pozele alea.....rosii in obraji de la caldura , cred , nu de la beuta.....

@ Sorineeeeeee...ce a facut un pahar in plus.....ai ajuns sa dormi in brate cu catelu ????

 

Aoloo poza cu salteaua pe care am dormit, o sa raman cu sechele...

 

Trepida toata, pe ritm de sforait. :crack:

 

Am compus o noua simfonie de succes in camera aia.

 

Mai bine dormeai cu catelu in brate cu a dormit Sorin de cat sa dormi cu Costel in pat... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 366
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce fete prin pozele alea.....rosii in obraji de la caldura , cred , nu de la beuta.....

@ Sorineeeeeee...ce a facut un pahar in plus.....ai ajuns sa dormi in brate cu catelu ????

 

Nu imi plac alea in care am iesit cu ochii rosii. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine dormeai cu catelu in brate cu a dormit Sorin de cat sa dormi cu Costel in pat... :D

 

Shhh ..lasa-l, nu-l mai necaji, a avut noapte mai urata decat noi care am dormit pe jos. Sforaia ... (colegu) de toti banii =)))))))

Nu m-au primit fetele, ca nu era loc :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salteaua ca salteaua, da incepusem si eu sa dardai, acu' o fi de frig, sau am intrat in rezonanta, nu stiu.

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salteaua ca salteaua, da incepusem si eu sa dardai, acu' o fi de frig, sau am intrat in rezonanta, nu stiu.

 

NU-MI SPUNE DE FRIG !!!

 

:(

 

Va rog si eu ceva,NU mai face-ti poze la BETIVI!!!

 

Te-ai linistit cu poza aia? NU mai bem impreuna .. =))))))))))))))

Editat de gigivarga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce activitate aici, toata vara nu am vazut atatea iesiri acuma ca am dat mobra numai pe drumuri sunteti si conserva e la reparatii ...pff hai cu primavara

Da, pai nu ne-am exteriorizat pana acum. Si acum ca o facem, se gaseste cate un lache sa ne dea in cap.

 

Eu sunt bine, Jessie si ea, saraca, e bine.

Am vorbit cu tipu dupa ce mi-am revenit din soc. A zis ca m-a vazut in oglinda, da' a zis ca ma strecor pe langa el, ca aveam loc.

Nu am mai complicat lucrurile ca nu avea rost. Iam zis ca data viitoare pe urmatoru sa-mi faca favoru sa il lase sa treaca.

Cred ca a avut un soc cand a vazut ce piticanie venea spre el. :laugh:

 

Vaaaiiii,numa prostioare faceti!

Eh,cum fu peste noapte? Sex in grup,ceva? Ati aprins lumina si v-ati reorganizat? Pozeeeee!!!

Pfff... Da' ce ne-am organizat... Sorin si Justin l-au dat pe Fram toata noaptea de la unu' la altu' ca sa-i incalzeasca, Dan s-a invelit cu Florin, Alex a fost cel mai fericit ca a dormit singur, eu cu Mihaela si cu Lady... Pana ne-am culcat a mai trecut o ora si ceva de rasete, ca-n tabara cand eram mici si radeam sub patura sa nu ne auda "doamna" (in cazu' de fata, vrajitoarea de maica-mea :crack: ).

 

Beatrice, iar ne-ai spalat creierele, desi eu imi doream poza de grup la Crucea de Piatra hi hi hi

Da ma... Imi pare rau ca nu am mai venit si noi pana la Piatra, dar am zis sa stam cu maica-mea s-o ajut si pe ea, dar dupa ce ati plecat imediat m-am culcat. :rusinica:

 

Nu stiu cum naiba am stat frate in frigul ala noaptea. Alcoolul ala nici nu-si mai facea treaba de frig ce era.

Am si eu 2-3 poze, o sa le postez mai incolo.

 

P.S.: o sa facem si un topic separat, sa nu se mai bage toate barfitoarele in seama. Pana atunci, am putea posta si aici: http://www.motocicli...67#entry3219467

 

Apropo: tot respectul pentru domnul Victor care a stat la gratar sa ne hraneasca pe toti, si apoi a mancat si el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Da, pai nu ne-am exteriorizat pana acum. Si acum ca o facem, se gaseste cate un lache sa ne dea in cap.

 

 

Cred ca a avut un soc cand a vazut ce piticanie venea spre el. :laugh:

 

 

Pfff... Da' ce ne-am organizat... Sorin si Justin l-au dat pe Fram toata noaptea de la unu' la altu' ca sa-i incalzeasca, Dan s-a invelit cu Florin, Alex a fost cel mai fericit ca a dormit singur, eu cu Mihaela si cu Lady... Pana ne-am culcat a mai trecut o ora si ceva de rasete, ca-n tabara cand eram mici si radeam sub patura sa nu ne auda "doamna" (in cazu' de fata, vrajitoarea de maica-mea :crack: ).

 

 

Da ma... Imi pare rau ca nu am mai venit si noi pana la Piatra, dar am zis sa stam cu maica-mea s-o ajut si pe ea, dar dupa ce ati plecat imediat m-am culcat. :rusinica:

 

Nu stiu cum naiba am stat frate in frigul ala noaptea. Alcoolul ala nici nu-si mai facea treaba de frig ce era.

Am si eu 2-3 poze, o sa le postez mai incolo.

 

P.S.: o sa facem si un topic separat, sa nu se mai bage toate barfitoarele in seama. Pana atunci, am putea posta si aici: http://www.motocicli...67#entry3219467

 

Apropo: tot respectul pentru domnul Victor care a stat la gratar sa ne hraneasca pe toti, si apoi a mancat si el!

Eu sunt de parere ca trebuie deschis unul nou sau potati tot aci ;p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AOOOOOLEU :dropsmilie: am vazut filmuletele.

Dane acu am vazut ce-ai facut tu cu camera mea.

 

Deocamdata vad ca imi face figuri transferu si nu am reusit sa pun nimic pe net.

 

Voi sunteti siguri ca vreti sa le dau public linkurile? Sau mai bine PM? :)

Editat de Mr.Sam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AOOOOOLEU :dropsmilie: am vazut filmuletele.

Dane acu am vazut ce-ai facut tu cu camera mea.

 

Deocamdata vad ca imi face figuri transferu si nu am reusit sa pun nimic pe net.

 

Voi sunteti siguri ca vreti sa le dau public linkurile? Sau mai bine PM? :)

 

PM, ca mi-e clar =))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...