Sari la conținut

Suzuki Gsx-R 600


Razvann
 Share

Postări Recomandate

Salut ! acesta e motocicleta pe care mi-am cumparat-o si sper sa-mi aduc numai bucurii - Suzuki Srad . Motorul arata si functioneaza foarte bine.pozele sunt facute dupa ce am cumparat-o. Numai bine!

 

IMG_0252.jpg

photo sharing sites

 

IMG_0265.jpg

photo sharing

 

 

IMG_0288.jpg

online photo sharing

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Frumoase motoare , a fost primu motor cu care am inceput clasa 600 si eu (srad`ul) , exact colorit identic cu al tau in aceeasi stare , pot spune ca sunt foarte manevrabile cu toate ca par foarte mari .

 

 

pe mine m`a carat 10 mi km linistit intr`un sezon fara probleme , iti doresc acelasi lucru si tie si sa ne vedem prin cluj !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Wow...a fost bine intretinuta,zici ca e noua :crack:

Sa-ti traiasca

mersi mersi !

 

Frumoasa. Si eu am stat pe ganduri la una din asta. S-o stapanesti sanatos, fara vreun eveniment nedorit! Arata f bine.

 

mersi ! sa fie numai cu noroc :D

motoru arata nu bn ci f bine. s-o stapanesti sanatos fara nici un fel de incident. da-i ce i trebuie si nu te va lasa la greu nici o data.....! stima !

mersi de sfat ! numai bine !

 

Frumoase motoare , a fost primu motor cu care am inceput clasa 600 si eu (srad`ul) , exact colorit identic cu al tau in aceeasi stare , pot spune ca sunt foarte manevrabile cu toate ca par foarte mari .

 

 

pe mine m`a carat 10 mi km linistit intr`un sezon fara probleme , iti doresc acelasi lucru si tie si sa ne vedem prin cluj !

sper sa faca si al meu la fel ! poate imi prezinti motorul tau intr-o zi ! numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...