Sari la conținut

Nu m'am putut abtine...:)))


Postări Recomandate

cand face asa si nu ai aderenta sa o opresti din dat drumu la ambreiaj ai 3 variante:

1) tragi socu sa o inneci

2) astupi filtru de aer cu palma - merge la ij

3) astupi tobele

 

de obicei cauza e autoaprindere si sau aer fals

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand o sa incepeti sa utilizati acaretele portiocali o sa aflati mai multe detalii despre aceste motociclete, pana atunci ar fi bine sa plecati urechea la ce spune un consumator de portocale, nu de alta dar am mancat cateva pe paine :))

 

posibil sa se fi rupt maneta de ambreaj la impact.... si cand oracaie porcaria ca toti dracii singurul tau gand e s-o opresti. 300exc dezvolta 90HP la roata, e cam greu sa o bagi in viteza si sa-i dai drumu la ambreaj, nu de alta dar s-ar putea sa fluturi ca steagu unirii :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand o sa incepeti sa utilizati acaretele portiocali o sa aflati mai multe detalii despre aceste motociclete, pana atunci ar fi bine sa plecati urechea la ce spune un consumator de portocale, nu de alta dar am mancat cateva pe paine :))

 

posibil sa se fi rupt maneta de ambreaj la impact.... si cand oracaie porcaria ca toti dracii singurul tau gand e s-o opresti. 300exc dezvolta 90HP la roata, e cam greu sa o bagi in viteza si sa-i dai drumu la ambreaj, nu de alta dar s-ar putea sa fluturi ca steagu unirii :)))

 

sa nu exageram , au undeva pe la 50-55

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza e la un neamt.

 

Io ... ca sa o opresc ... as fi astupat toba.

 

Cau nu aveai cum sa o bagi in viteza sau alte prostii.

 

El probabil cauta robinetul de la rezervor ... ceva ...

 

E un Ktm EXC 300 ?! ... am impresia ...

incercat cumva pe dunga bagat in dreapta mare sau pusa frana pe spate, moare motoru :P, nu stiu ce sa zic, nu-s expert dar asa l-am oprit pe al meu

Editat de atze3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...