Sari la conținut

Accident Bragadiru DB 69 CRX


jhn05
 Share

Postări Recomandate

Live dupa facebook.....toate profesoarele de romana sa dea startul la balacareala !!!!!

 

''s-a infipt in pom cu motorul , am inteles ca st doua salvari''

 

''ghinion
eram in zona, la agatat unul cu masina si la aruncat in noroi ( la
sensul giratoriu ), nu s-a infipt in pom motorul era intreg si ffff plin
de noroi.''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Live dupa facebook.....toate profesoarele de roma sa dea startul la balacareala !!!!!

 

''s-a infipt in pom cu motorul , am inteles ca st doua salvari''

 

''ghinion

eram in zona, la agatat unul cu masina si la aruncat in noroi ( la

sensul giratoriu ), nu s-a infipt in pom motorul era intreg si ffff plin

de noroi.''

 

Am inteles tot... :funny:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa atentie in perioada asta, soferii nu sunt obisnuiti in trafic ( nu ca ar fi prea mult) sunt multe gropi, iar aderenta e slaba. In seara asta am vazut un baiat pe un chopper pe M.Bravu, i-am facut semn ca merge cu farul stins :nono: ( desi era intuneric afara ),nu stiu daca s-a prins, iar un alt mijloc de atentionare nu aveam din motive obiective... Inca putina rabdare, nu strica.. :smoke:

Editat de Csj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu este nimic de comentat

accidentul i s a intamplat unui prieten, motorul acum 2 ani a fost al meu iar concluzia este ca i se poate intampla oricui

pur si simplu l a acrosat si l a dat jos, mai are importanta ca este februarie sau august?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu este nimic de comentat

accidentul i s a intamplat unui prieten, motorul acum 2 ani a fost al meu iar concluzia este ca i se poate intampla oricui

pur si simplu l a acrosat si l a dat jos, mai are importanta ca este februarie sau august?

da, anotimpul.

 

On: daca el e intreg, totul e bine. acu soferii sunt amortiti. unii de la frig, altii de la albul zapezii, iar altii de la antigelul baut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti grija fratilor, ca inca nu e momentul sa aratati ce pot vitezanele voastre. Acum doua zile, era sa dau si eu peste unul cu vitezana, care mi-a venit tare din spate in timp ce schimbam banda....si vorba aia sunt si eu motociclist si mai am si 2 stickere pe masina cu "atentie la motociclisti". E rece asfaltul, nu e aderenta, iar sincer soferii inca nu se asteapta la motoare pe vremea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...