Sari la conținut

SOFT ENDURO MONTEORU EP 2 ,,SI MAI ANTRENATI,,


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

lasa Lucica vraja ca tu te scuturi precum calul ala dupa o tava de jar si rupi traseul..

 

toaaata iarna ai fost pe la maratoane si tenis,nu ca noi sub patura la TV cu cana de vin fiert..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum va fi startul ?

Ce presupune prologul ?

Ambulanta cel putin la zona de start banuiesc ca va fi...

Puncte de control pe traseu ?

salut,startul va fi in ordinea nr dupa motoror,prologul este culoar de banda stinga dreapta in S ptr a nu pleca glont in padure sa vada si spectatori ceva totul fara obstacole,anbulanta nu va fi in zona ci doar la 112 dar nu va fi nevoie,cp vor fi minim 2, ACEASTA ESTE O PRIETENEASCA ! TOTUL ESTE PE PROPRIA RASPUNDERE ! eu cu Demonu vom inchide traseul nimeni nu ramine in padure !!!!! avem atv cu platforma avem dube ptr recuperare masini de teren etc. sau anuntat multa lume rog pe cei ce vin simbata dimineata maxim la ora 9 sa fie deja inscrisi. LA 10 VREAU SA DAM STARTUL !VA ROG FITI PUNCTUALI !!!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In caz de vreme total nefavorabila ce se intampla?

cum e aia? tu nu sti crezul enduristului?! fie ploaie fie vant...ninsoare sau ger....deci cu exceptia potopului sau 2012 ( da ala a trecut) nimic nu ne opreste :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Soso, tu nu rade ca iti dau si tie o sufa sa ma scoateti amandoi... ca doar unde's doi puterea creste :))) 125 a lui stulewa si 300 al tau , faceti si voi de un 450 acolo :))

Alex mi-ai binedispus ziua cu filmuletul vostru de la Monteoru. Felicitari pt realizare!

http://www.youtube.com/watch?v=faevrnxNvOU&list=FLMbAAdK5DIdabvrUd9ilJxw&feature=mh_lolz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cererea publicului consumator de enduro aflat la inceputul carierei, voi organiza in cadrul evenimentului, bineinteles cu acordul organizatorilor :D ( Teo, nu te-am contactat pt ca nu mai am nr tau...) un nic curs de cum si ce sa faci la o cursa de enduro. asadar, voi lua dupa mine MAXIM 6 concurenti de nivel "incepator" pentru a-i indruma putin si a-i ajuta sa inteleaga cam cu ce se mananca treaba asta competitionala :)

pretul distractie este 50 ron, am un om comfirmat, inca trei imi dau raspunsul zilele astea asa ca, care mai doreste, sa nu ziceti ca nu v-am spus!

 

scopul actiunii este parcurgerea unei sectiuni cat mai mari din traseu.

 

Teo, daca actiunea mea deranjaza in vreun mod te rog sa ma anunti negresit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu !chiar mi se pare cu talent !!!! Spor la treaba te astept.

 

Neata enduristi ! Un anunt important : La cursa fiecare sa si aduca benzina ptr realimentare !ptr ca foarte multi vin simbata dimineata nu pot sti cita benzina sa cumpar si cite bidoane nu este posibil sa asigur realimentarea.deci TAXA 100 Ron masa festiva si traseul ! Multumesc frumos ptr intelegere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cererea publicului consumator de enduro aflat la inceputul carierei, voi organiza in cadrul evenimentului, bineinteles cu acordul organizatorilor :D ( Teo, nu te-am contactat pt ca nu mai am nr tau...) un nic curs de cum si ce sa faci la o cursa de enduro. asadar, voi lua dupa mine MAXIM 6 concurenti de nivel "incepator" pentru a-i indruma putin si a-i ajuta sa inteleaga cam cu ce se mananca treaba asta competitionala :)

pretul distractie este 50 ron, am un om comfirmat, inca trei imi dau raspunsul zilele astea asa ca, care mai doreste, sa nu ziceti ca nu v-am spus!

 

scopul actiunii este parcurgerea unei sectiuni cat mai mari din traseu.

 

Teo, daca actiunea mea deranjaza in vreun mod te rog sa ma anunti negresit!

 

buna ziua

as fi si eu interesat de acest curs de initiere

mai aveti locuri libere

 

 

ps: cine va recomanda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...