Sari la conținut

Vineri 22.03 Termale Sf. Constantin si Elena


smok3
 Share

Postări Recomandate

Intalnirea o sa fie ca de fiecare data la OMV`ul de pe soseaua Giurgiului de la City Mall, daca sunt amatori de o plimbare indiferent de vreme sau amatori de bai termale( cine a mai fost stie cu ce se lasa ) vineri in jurul orei 11:30 ne vedem in benzinarie, la ora 12 ridicam cricurile si o luam din loc.

Traseul este binecunoscut: la dus Bucuresti-Giurgiu-Ruse-Varna-Sf. Constantin & Elena, la intors ramane sa stabilim la nivel de grup si normal de vreme, cazare in statiune (recomand hotel Hanat, sa stam mai grupati)

Intoarecerea duminica ziua-seara cum putem si cum ne simtim dupa mahmureala :) ...mahmurela normal de apa termala :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

camera dubla este de 60 E pe 2 nopti cu micul dejun inclus, benzina pt 600 km dus-intors acolo depinde de tine ce vrei sa mananci/bei si intrarea la piscna 6 leva pe noapte

 

http://www.alegebulgaria.ro/hotel-hanat-3_constantin-si-elena_bulgaria

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la ce ora plecarea, eu zic sa ne vedem un pic mai in fata decat de obicei. nu la omv ci la mol(giurgiului) ca e pe partea dreapta si e mai "aerisit"



vremea se anunta super http://www.weather.com/weather/tenday/Bucharest+ROXX0003:1:RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uraaaa

in fine s a postat

 

eu merg :)

 

singura chestie pe caer n o stiu acum este .traseul

 

daca vin cu vardero merg pe giurgiu, daca nu , silistra

 

sa fie soareeeeeeeeeeee



smok-ule, ai frane ( pe spate :) ::)

?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa facem ne vedem la Mol ala din fatza atunci, e mai aerisit si e in drum,ora 11:30 cum am stabilit pe la un maxim 4 sa fim s noi cazati la hotel.....de obicei aleg OMV`ul ca au mai multe conditii sa spun asa ....mese,cafele ...chestii,trestii, socoteli :)

@Fox frana spate ruleaza fin....aproape :) din 3 pistoane merge unul dar tot e bine... trebuie unsa cu un pic de vaselina si cred ca isi revine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu mai, de asta te tachinam

ai grija , cand dai cu vaselina sa dai uniform pe ambele parti ale discului si nu numai pe discul spate ci si fata. ca sa nu ai dezechilibre la franare :)

 

eu iau niscai walkie talkie

daca ai de reparat pe la mobra ceva zi ca si eu mi as schimba kitul de lant la Boriss , , sa i dau de stire.

alte " organizatorice" mai avem ?



sa nu uit, e foame mare pe politie - neaparat RCA, ITP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trecem pe la Boris dar... daca e sa iau ceva ce are prin magazin ca pe la motor nu am si nu stiu ce i`as mai putea face in afara de pistonasele alea blocate....dar aia in nici un caz acolo sau pe drum ca este treaba de durata sa zic asa...

Ravishing....inainte la Azalia ne cazam, dar si aici daca ai sa vi o sa vezi ca hotelul isi merita fiecare Leva chiar daca este de 3 stele, mai mic si este un pic mai departe de piscina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaaaa vrei sa zici ca Cosmin e stimabilul :)) ?

pai el stie cel mai bine cam cum e hotelul si ....ce s`a mai intamplat pe acolo :crack:



Aooooleu ce betieee.....Doamneee ce betivi, au terorizat tot hotelul :crack:

post-14727-0-76984300-1363264454_thumb.jpg

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Ravishing

Dragos, pana pe autostrada se lucreaza. Vor sa mareasca drumul ca si pe cel ce da in Vama Veche.

Asa ca pana pe autostrada sa te astepti la muncitori si utilaje pe drum :D

Andrei, poza aia face parte din episodul asta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti dus:) stii ca au stricat portiile :)

dar ..de dragul pantei aleia, i'm in

 

ce te manaca sa te dai pe curbele alea spre balcik. nu te las ca polizezi scaritele din nou :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa... am studiat varianta cu bacul si cu Dobrich`ul pe harta....interesanta varianta si oricand putem schimba locul de plecare si traseul daca o sa cadem de acord...DAR poate cineva sa imi dea mai multe detalii de starea drumului, adik chiar nu am chef de enduro chiar daca este drumul mai liber si prefer sa merg lejer/constant pe partea cu autostrada, adica pe Giurgiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut in vara era f bun drumul, mai bun decat ruse-varna

oricum sa vedem si cum o sa stam cu vremea la plecare si stabilim daca facem dalboka la dus sau la intors :moto:



la dalboka merge platit si in ron

Editat de dragos1972
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa... am studiat varianta cu bacul si cu Dobrich`ul pe harta....interesanta varianta si oricand putem schimba locul de plecare si traseul daca o sa cadem de acord...DAR poate cineva sa imi dea mai multe detalii de starea drumului, adik chiar nu am chef de enduro chiar daca este drumul mai liber si prefer sa merg lejer/constant pe partea cu autostrada, adica pe Giurgiu.

detalii:)

ai o mobra super

drumuil ala e nou si supeeer

mai bun cu mult ca ruse shimen

sau era :)ca a trecut o iarna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vremea e buna mergem pe calarasi-silistra, asta inseamna sa ne vedem la molul care e inainte de autostrada soarelui, ora ramane aceeasi 11.30 cu PLECARE la 12

daca vremea e mai naspa ramane giurgiu ruse varna, orele si locul stabilite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...