Sari la conținut

unde gasesc conectori electrici impermeabili in Bucuresti?


Postări Recomandate

Va zic din start: NU-MI RECOMANDATI MAGAZINELE DE PE STR. MAICA DOMNULUI. Am fost acolo si magazinul Conex este singurul care are astfel de mufe dar nu le are complete (nu au pinii tata). Asadar, a mai vazut careva prin Bucuresti astfel de mufe?

post-38850-0-65387900-1363872214_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum am spus mai sus, am intrat in toate magazinele de pe Maica Domnului si singurul care astfel de mufe este magazinul Conex, insa nu mai au pe stoc pinii tata. Mi-au zis ca o comanda dureaza 2 saptamani....

In fine, cred ca o sa comand mufele de la un magazin din Craiova.

Editat de danutu_m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesti in targul Vitan diversi conectori auto, de genul celor cautati de tine. Auto sau nu... poti sa-i folosesti fara probleme. Doar ca nu sunt sigur de calitatea lor...

Daca te duci acolo, vezi mai intai la tarabe, in spate. La magazine e mai scump.

p.s: am fost duminica asta in targ, deci informatia e proaspata

Editat de Geo_ZGA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc baieti. Pana la urma am comandat online de la un magazin din Craiova: www.adelaida.ro , livrarea e la fel, tot 2 zile.

Apropo, care mai cautati pe viitor astfel de conectori aveti grija de unde ii luati pentru ca, de exemplu, am gasit de vanzare pe un site (http://moto-gear.ro/index.php/conector-amp-72007-05-5-buc-produs-63146.html ) 5 bucati la pretul de 86 lei :blink: in conditiile in care la un magazin de componente electronice o mufa completa cu 2 pini este ~ 7-8 lei.

Editat de danutu_m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...