Sari la conținut

Bursa locala Arad


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

te uti prea mult la mtv ... sau la AliG :)

 

bling bling :)

:cheers: ...te-am prins!!...adica :scratch: ...m-ai prins!!.. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

.....mai am o casca faina,bmw evo 4,negru mat,marime m,<150.- euro!!>......casca este foarte putin folosita,marimea M,captuseala interioara este curata fara par sau alte urme de folosinta si este detasabila si lavabila,are inclus in pret sitemul de modificare in casca jet,...negru mat...,mici zgirieturi datorate transportului,husa transport,pret usor negociabil!!...noua costa enorm...460.- euro!...

....gata,casca s-a vindut!!...sorry,data viitoare! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

de vanzare cagiva raptor 125cc an2004 3000km info 0742773449 camelia

...bine,mai camelia,dar cu motorul pe strada cind te vedem?...nici nu te-am vazut cu el vreodata si deja il vinzi?... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stati sa se mai incalzeasca putin

... :) ...deja este foarte cald!! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda, CB750, 29000, 3300 euro

 

0744421128

 

:ok:

 

 

:wink: WOW Nanule :what: .. doar acum m-am prins ca esti tu :kick: .. si am fost la TM saptamana asta :) .. ne-am intalnit si nu mi-ai zis nimic :bounce: .. nice .. trebuia sa mi spui cine esti :drink: .. team luat cam tare data trecuta la intrebarea " de honda ai auzit ? " :finger: .. sorry dar nu stiam ca esti tu ! :hug: .. dau o bere :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand (sau schimb cu auto:VW Polo,Ford Fiesta,Fiat Punto,Peugeot 306,etc)Yamaha YZF600R Thundercat din 97' ,18000 km, 110CP, racire apa, toba Gianelli de carbon, alarma cu 2 telecomenzi, cauciucuri noi ,baterie noua ,ulei si filtru nou ,kit de lant aproape nou,leduri verzi in bord,led albastru la pozitie.Pret 4500E.

Motorul arata si merge super Ok si poate fi vazut si incercat in Arad. Tel 0723128332 Radu

 

Thundercat-ul a plecat la Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Imi vand si eu Fiara...ii de 125,un Fantic FM 400(asta-i seria lui nu ii el de 400cmc)is primu proprietar,are 6000km,rodaj facut ca la carte(3000km solo pe motocicleta,fara ture ridicate,mers domol cu el)am schimbat rulmentii de la ambielaj ca au inceput sa bata si mecanicu meu(Tibi,a good friend)cand la desfacut s-a uitat si la cilindru,piston si segmenti si s-a vazut rodajul facut brici,nu se vede uzura pe piston,segmenti sau cilindru...post-16797-1174818106_thumb.jpg Eu cer pe el 1300,ca eu l-am luat cu 1600 si nu l-am trambalit prea mult...dar pretul este putin negociabil...are 25 cai si 160km/h pe bord...Imi pare rau ca tre sa il vand dar tre sa move on ca am facut A-ul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi vand si eu Fiara...ii de 125,un Fantic FM 400(asta-i seria lui nu ii el de 400cmc)is primu proprietar,are 6000km,rodaj facut ca la carte(3000km solo pe motocicleta,fara ture ridicate,mers domol cu el)am schimbat rulmentii de la ambielaj ca au inceput sa bata si mecanicu meu(Tibi,a good friend)cand la desfacut s-a uitat si la cilindru,piston si segmenti si s-a vazut rodajul facut brici,nu se vede uzura pe piston,segmenti sau cilindru...post-16797-1174818106_thumb.jpg Eu cer pe el 1300,ca eu l-am luat cu 1600 si nu l-am trambalit prea mult...dar pretul este putin negociabil...are 25 cai si 160km/h pe bord...Imi pare rau ca tre sa il vand dar tre sa move on ca am facut A-ul...

salut, in primul rand iti doresc bafta la vanzare! sti ce e ciudat? si eu am avut un fantic doar ca era enduro de 80 dar asta nu e in sine ceva special doar ca am si un prieten pe care il cheama stan alex (pp ca asa te numesti) doar k e din pecica si e ktm-ist :baldy: oricum bafta la vanzare si te asteptam pe la pecica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, in primul rand iti doresc bafta la vanzare! sti ce e ciudat? si eu am avut un fantic doar ca era enduro de 80 dar asta nu e in sine ceva special doar ca am si un prieten pe care il cheama stan alex (pp ca asa te numesti) doar k e din pecica si e ktm-ist :baldy: oricum bafta la vanzare si te asteptam pe la pecica!

merci...sper sa il vand ca ii cam greu,ca toata lumea se uita la an nu la kilometrii,in fine...am fost si anul trecut si chiar dk am bacu anu asta fac pe dracu in patru sa vin macar pe ziua de sambata la defilarea prin Oras :baldy: sa ne vedem cu bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...de vinzare BMW R 1100 RT,an fabricatie 1996,inmatriculat recent p.f.,1100cmc,ABS fata-spate,incalzire in ghidon 2 nivele,geam reglabil electric, 2 prize 12v,sea reglabila pe inaltime 3 nivele,toate consumabilele schimbate,carte de service,consum mediu 5,5l/100km,72.000.km reali,asta-i nimic pt un motor boxer...

...carenele necesita revopsire din cauza unei treceri prin usa de la garaj(in germania),de asemenea nu are oglinda dreapta sau genti laterale sau topcase si nici casetofon...

...pretul de vinzare este de 5.500.-euro,asa cum este acum,fara cele mentionate mai sus,orice adaugari marind pretul!!...la cererea cumparatorului ma pot stradui sa procur si restul de accesorii eu neavind banii necesari in momentul de fata!!

...motorul merge si suna excelent,este un tourer prin definitie,e greu,e mare,e ca o camila care asteapta sa o incarci pt plecari lungi si trasee virajate!...dar o data ce s-a pus in miscare este cel mai bun prieten care-l vei avea vreodata,cu cit este mai incarcat(2 pers + bagaje) cu atit merge mai bine si mai rasat!!

...vit max 230km/h,indiferent de conditii sau inclinarea drumului sau alte piedici!!...

...nu este un motor usor,este mai ales pt cunoscatori si pt cei care-si doresc voiaje lungi si fara griji!...deasemenea este un motor scump el raminind la preturi mari in timp ce alte japo la virsta lui si la km lui(cele care ajung) valoreaza nu mai mult de o ceapa degerata!!...

post-7057-1174997499_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci...sper sa il vand ca ii cam greu,ca toata lumea se uita la an nu la kilometrii,in fine...am fost si anul trecut si chiar dk am bacu anu asta fac pe dracu in patru sa vin macar pe ziua de sambata la defilarea prin Oras :kick: sa ne vedem cu bine...

nici o problema si eu dau bacul asa k nu prea o sa am timp de festival dar stau la 500m de stadion asa k ma furisez cumva p'akolo :lol: conditia e sa-mi termin fzr-ul pana atunci :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...bai!...sa nu chiuliti de la bac! :kick: ....ca ramineti repetenti si nu va mai cauta gagicile!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...bai!...sa nu chiuliti de la bac! :lol: ....ca ramineti repetenti si nu va mai cauta gagicile!! :crack:

:P :D :crack:

 

Ei...nu cred ca sunt ele interesate de BAC. :agree: :baldy: :baldy:

eeiii nu........dak pic bacu' inseamna ca sunt ratat.....iar gagicile bune nu umbla cu ratati (dak ratatul e plin de bani se schimba situatia :lol: ) asa ca noi nu avem decat sa invatam :kick:

scuze pt offtopic :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici o problema si eu dau bacul asa k nu prea o sa am timp de festival dar stau la 500m de stadion asa k ma furisez cumva p'akolo :kick: conditia e sa-mi termin fzr-ul pana atunci :crack:

Bafta la facut FZR-ul...eu acuma ma chinui cu carnetul...am luat A-ul,dar am picat la B,cacam-as pe ea masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...