Sari la conținut

Bursa locala Arad


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Vand (sau schimb cu naked) Suzuki RF900R, an 95' , 140CP, 37500km , racire apa, ambreiaj hidraulic, cauciucuri noi, filtru ulei si ulei nou, filtru aer nou, placute frana noi fata-spate.Motorul este adus in tara de o luna si este inscris pe PF. Pret 3300E NEGOCIABIL :duel: Tel: 0723128332 Radu

post-1406-1178307998_thumb.jpg

Editat de Vitezistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

VAnd pantaloni dama IXS marimea DXL, cumparati in aprilie de la moto extreme

pret 300 ron, pret catalog 170 euro

sunt in stare foarte buna, au fost purtati de cateva ori

post-12038-1178517633_thumb.jpg

post-12038-1178517813_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la origine a fost un kawasaki gpz, 6oo din 89

a suferit foarte multe transformari si imbunatatiri

acte la zi inmatriculat PF

toba carbon cu sunet unic

 

pret fix 1500 €

 

0740211865

post-7003-1179090231_thumb.jpg

post-7003-1179090241_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la origine a fost un kawasaki gpz, 6oo din 89

a suferit foarte multe transformari si imbunatatiri

acte la zi inmatriculat PF

toba carbon cu sunet unic

 

pret fix 1500 €

 

0740211865

salut.....in primul rand bafta la vanzare!!! parte de carenaj ai facut-o tu? eu caut pe cineva care repara carene. daca stii pe cineva sa-mi spui si mie.....ms mult si asfalt uscat :bounce:

Editat de badbeats
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.....in primul rand bafta la vanzare!!! parte de carenaj ai facut-o tu? eu caut pe cineva care repara carene. daca stii pe cineva sa-mi spui si mie.....ms mult si asfalt uscat :bounce:

 

in micalaca,dupa benzinaria Rompetrol,este un service...tipul de acolo face si sudura in plastic,super calitate;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in micalaca,dupa benzinaria Rompetrol,este un service...tipul de acolo face si sudura in plastic,super calitate;

ms mult am sa incerc sa-l gasesc cand am drum prin arad....doar ca am o carena din care lipseste o bucata d 15X5cm...nush daca se mai poate salva :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult am sa incerc sa-l gasesc cand am drum prin arad....doar ca am o carena din care lipseste o bucata d 15X5cm...nush daca se mai poate salva :bounce:

 

se rezolva,nu-i problema...doar ca va costa ceva mai mult,decat o simpla sudura;

depinde si de forma"lipsei"...ca daca e curbata are mai mult de lucru ,sa o "potriveasca";

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se rezolva,nu-i problema...doar ca va costa ceva mai mult,decat o simpla sudura;

depinde si de forma"lipsei"...ca daca e curbata are mai mult de lucru ,sa o "potriveasca";

ok mersi de ajutorul tau .....iti raman dator poate vi pe la pecica si ma pot revansa :what:

 

An :1996

Km: 33500

Pret : 3000 euro

tel:0722504402

e bestial motorul ...dar zimi si mie poza cu neoanele alea sau ceo fi e reala......ca parca e din filme :bounce: ......dak da atunci si eu vreau :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3418x2616

si spunem si mie unde gasesc???presupun ca sunt neoane,nu?...intradevar arata bestial :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3418x2616

mah,tu pe langa ca ai motor fain facut,stii sa il arati la lume...super faine si reusite pozele...keep on rockin :bounce: drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erau 3 neoane si 12 LED-uri ca un neon s-a spart

instalatia asta de pom stie sa faca si dupa muzica, daca parcheaza Florian cu muzica house langa motorul meu acesta incepe sa danseze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erau 3 neoane si 12 LED-uri ca un neon s-a spart

instalatia asta de pom stie sa faca si dupa muzica, daca parcheaza Florian cu muzica house langa motorul meu acesta incepe sa danseze.

.... :bounce: :angry: ...pai da,facem echipa buna impreuna!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

dau mz etz 250 stare perfecta aprindere electronica totul 100% in regula lant si pinioane noi +lada spate+camera+semeringuri pt furca+alte maruntisuri 500eu fix si costum de piele maro de femei pantaloni cu sireturi pe picior nr46 si geaca nr 48 pret 40 eu fix

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dau mz etz 250 stare perfecta aprindere electronica totul 100% in regula lant si pinioane noi +lada spate+camera+semeringuri pt furca+alte maruntisuri 500eu fix si costum de piele maro de femei pantaloni cu sireturi pe picior nr46 si geaca nr 48 pret 40 eu fix

il vinzi? si manu?

hai ca te ajut cu o poza

post-12038-1180674493_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...