Sari la conținut

Suzuki GSR 750


Legnakrad.
 Share

Postări Recomandate

Am auzit ca ar mai exista posesori de GSR 750 prin bucuresti, desi mie mi se pare mai mult un mit pentru ca eu inca nu am vazut pe nimeni, doar prietenii mei au vazut (si nu, nu pe mine) :)) Unde sunteti ? Iesiti la iveala !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

am mers weekendul acesta la amckart cu un Gsr 750 2011 cred ca este aceeasi motocicleta de care vorbeste JCdenton ,acum este la un prieten Gabriel ,extraordinara motocicleta ,handling excelent,frane bune,daca era incaltata si cu un cauciuc spate mai de top era beton ,fata era d211

am simtit lipsa amortizorului de ghidon ,in rest EXCELENTA

cumparati cu incredere daca este in mintile ei


ex cu motocicleta ta am mers Legnakrad,acum mi-am dat seama

P.S . e frumoasa Aprilia sa te bucuri de ea !

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Vad ca nu a mai postat nimeni aici de mult..mai aveti gsr-urile? As fi curios ce parere aveti despre ele,dupa mai mult timp,fiindca bat intre gsr750, aprilia shiver si yamaha mt09 pentru urmatorul motor(desi mt ul e putin peste buget). Multumesc anticipat pentru raspunsuri...

Editat de Necsanu Marius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e prima motocicleta. Am un er6n de 2 ani si voi merge cu ea si sezonul asta,pana in toamna. Dar vreau sa ma.documentez bine,sa iau o decizie cat mai buna.

» Post actualizat in 17 Jan 2017 07:56

M-ar interesa in primul rand cum e ca si performante/handling,cum e la drum lung,cum e pentru pasager la un drum de 200 de km,maxim...Are vlaga la ture mai mici,sau trebuie tras de ea ca sa aiba putere? E greoaie ca si z750-ul la viteze mici,sau se simte mai usurica? Am vazut tot ce inseamna review pe net,dar as vrea si parerea unor posesori care sa stie exact ce puncte forte si ce puncte minus are. :) Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e motor in 3 cilindri. ai putere cita vrei si de jos. ff manevrabila. in mers parea f usoara. tinde sa ridice roata fata si in treapta 3. :)

nu e motoreta de drum lung. e necarenata si nu prea se preteaza. asta daca nu te deranjeaza sa te bata vantu. nu stiu cum e pt pasager.

asta din ce am vz eu la un testdrive. poate cei care au iti pot spune mai multe de mt 9.

cum am mai zis. de gsr 750 am auzit doar de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...