Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

salut,

 

am o intrebare;stiu ca la voi in oras exista un loc in care se schimba anvelopa si se eschilibreaza roata...ma intereseaza pretul acestor operatiuni si locul in care pot veni,eventual adresa si nr de telefon.multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

am o intrebare;stiu ca la voi in oras exista un loc in care se schimba anvelopa si se eschilibreaza roata...ma intereseaza pretul acestor operatiuni si locul in care pot veni,eventual adresa si nr de telefon.multumesc!

 

http://www.roatanel.ro/articole.php?id=2

 

15 lei schimbatul si 10 lei echilibratul...atat am dat eu anul trecut...doar ca trebuie sa dai tu jos roata...poti vb cu Adinel din Bacau si te ajuta el la dat roata jos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Salut tutoror. Readuc acest topic pe prima pagina cu o rugaminte, si anume : e cineva din Bacau care are un costum marimea 48 sau 50 si e dispus sa ma lase sa-l probez ? :)

 

Doresc sa achizitionez unul, dar as vrea sa-mi fac o idee asupra masurii pe care sa o caut.

 

O sa incerc sa ma revansez fata de cel care ma ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Consumele au marimile lor dupa marca. Vei constata (cu stupoare sau nu) ca marimea X la marca A difera de aceeasi marime X de la marca B :D Costumele se iau pe PROBATE!!

Asta e sfatul meu!

 

Bafta

Editat de Macke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tutoror. Readuc acest topic pe prima pagina cu o rugaminte, si anume : e cineva din Bacau care are un costum marimea 48 sau 50 si e dispus sa ma lase sa-l probez ? :)

 

Doresc sa achizitionez unul, dar as vrea sa-mi fac o idee asupra masurii pe care sa o caut.

 

O sa incerc sa ma revansez fata de cel care ma ajuta.

kg, inaltime? 48 e cam micut.. doar daca esti mic de statura si slabut, 50 se potriveste la multa lume kg 65-80/ 170-177 inaltime

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macke, stiu ca pot exista diferente intre acelasi numar la costume de la producatori diferiti, dar vreau sa-mi fac macar o idee. Am probat un 52, ca si lungime era ok dar era larg in maneci, eu fiind mai slabut :)

 

Nate4U : am 1.77 dar ca si kg 60.

Editat de Racky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macke, stiu ca pot exista diferente intre acelasi numar la costume de la producatori diferiti, dar vreau sa-mi fac macar o idee. Am probat un 52, ca si lungime era ok dar era larg in maneci, eu fiind mai slabut :)

 

Nate4U : am 1.77 dar ca si kg 60.

Un 50 ar fi bun, dar ca sa fii sigur incearca asta -> http://www.kronaumoto.ro/index.php/detalii/marimea.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...