Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

Adik tu esti urata si cu multa forta fizica. Ne fac placere asemenea impresii din partea ta, barem nu mai trebuie sa ne dam noi cu presupusul. Ne pare rau dak s-a dat vreun pedofil la tine, cu sigurantza a fugit urland. Cam asa facem si noi cand te vedem. Asteptam sa te vedem la concursuri de haltere, culturism si alte de astea, sa-ti pui in valoare fizicul tau de invidiat de bufnitza cracanata.

Pentru informatia ta,nu prea am forta fizica.Si ai enumerat unul din motivele pentru care ma simt jignita daca mi se zice ca-s baiet(oasa):ca majoritatea sunt fricosi

Nu mi-ai zis care era admiratorul.

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

N-ati vrea sa incetati discutiile astea de 2 bani?!. Daca tot vreti sa va "intepati" unul pe altul de ce nu o faceti pe mess?! Iar daca vreti sa va :wave: faceti o intalnire :peace:

1.pe mess n-are nici un farmec

2.eu as prefera sa fac pace,dar e mai greu de mentinut aia,din moment ce-i sare tandara asa repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ati vrea sa incetati discutiile astea de 2 bani?!. Daca tot vreti sa va "intepati" unul pe altul de ce nu o faceti pe mess?! Iar daca vreti sa va :) faceti o intalnire :)

 

N-ai vrea sa ne intanlim sa mergem la o porceala :wave: ??? K nu prea mai am coechipieri, s-au desumflat de la amenzi.

Si ce ai tu cu noi??? Aici e rubrica "Alte discutii Bacau". Se discuta orice :) .

 

1.pe mess n-are nici un farmec

2.eu as prefera sa fac pace,dar e mai greu de mentinut aia,din moment ce-i sare tandara asa repede

 

Dak ai disparea din peisaj poate s-ar discuta si lucruri serioase, dar asa dak tot faci uz de inteligenta ta de hranitoare cu jir asta este :) .

 

Moama ce m-am distrat citind ultimele 10 posturi :ok: :D :P

 

Nazi....lasa ma fata in pace ca o pui pe ganduri :peace: :P

 

Cu ce o pun pe ganduri??? Nu cumva tu erai intanlirea ei???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moama ce m-am distrat citind ultimele 10 posturi :wave: :ok: :D

 

Nazi....lasa ma fata in pace ca o pui pe ganduri :peace: :P

Merci ca-mi iei apararea,dar si eu ma distrez cand citesc unele posturi.Nu m-am prins:cu ce sa ma puna pe ganduri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai frate....

sa mor eu.... o sa va dea astia un premiu pt cele mai cretine posturi... "sa moara mama lu' frackfurt"

si... pt stres... dak te consideri mai inteligenta decat nazi, nu ii mai raspunde... dar nea.. cel mai destept cedeaza..

eu il inteleg pe nazi, se amuza si face misto de tine...dar tu ce vrei sa demonstrezi?

Editat de bMaNiAc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai frate....

sa mor eu.... o sa va dea astia un premiu pt cele mai cretine posturi... "sa moara mama lu' frackfurt"

si... pt stres... dak te consideri mai inteligenta decat nazi, nu ii mai raspunde... dar nea.. cel mai destept cedeaza..

eu il inteleg pe nazi, se amuza si face misto de tine...dar tu ce vrei sa demonstrezi?

Vreau sa-i demonstrez cat e de prost.Radu e campion in a pune intrebari jenante si intentionez sa-l dezobisnuiesc sa-mi tot puna dandu-i de lucru(adica sa tot stearga posturi).Iar Alex ma ajuta,chit ca nu stie

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce o pun pe ganduri???

cu atractia catre alte sexe fata de cel opus :) :)

 

Nu cumva tu erai intanlirea ei???

:D :P

That was funny :wave: :ok:

 

 

Merci ca-mi iei apararea,dar si eu ma distrez cand citesc unele posturi.Nu m-am prins:cu ce sa ma puna pe ganduri?

Nici n-ai cum sa te prinzi :P

 

NU-ti iau nici o aparare...doar am postat ca nu m-am putut abtine

 

pS: Tare bine te prinde nick-ul ala :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa-i demonstrez cat e de prost.Radu e campion in a pune intrebari jenante si intentionez sa-l dezobisnuiesc sa-mi tot puna dandu-i de lucru(adica sa tot stearga posturi).Iar Alex ma ajuta,chit ca nu stie

 

Chiar k vreau sa-mi demonstrezi cat sunt de prost. Pe bune acuma. Eu n-am reusit, poate reusesti tu.

Dak ai sti de ce e Radu campion la a pune intrebari jenante, l-ai intelege :ok: .

Si Radu poate sa stea linistit si sa nu mai stearga posturi. Nu trebuie decat sa dea un mic ban sau un restricted access :P .Asa k las-o moale cu ajutorul.

Si iarasi pun o intrebare jenanta : Ce numar porti la sutien???

Poate te ajuta si Roskat sa gasesti numarul :peace: . Cine stie :D .

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar k vreau sa-mi demonstrezi cat sunt de prost. Pe bune acuma. Eu n-am reusit, poate reusesti tu.

Dak ai sti de ce e Radu campion la a pune intrebari jenante, l-ai intelege :) .

Si Radu poate sa stea linistit si sa nu mai stearga posturi. Nu trebuie decat sa dea un mic ban sau un restricted access :) .Asa k las-o moale cu ajutorul.

Si iarasi pun o intrebare jenanta : Ce numar porti la sutien???

Poate te ajuta si Roskat sa gasesti numarul :peace: . Cine stie :) .

:P

1.daca ai fi destept,m-ai da la dracu' si n-ai mai comenta

2.te sfatuiesc sa nu speri sa te ajute roskat sa afli nr-ul meu de sutien.Nu de alta,dar atata ii trebuie sa ma ajute la asta

 

mah...roskat e om serios... nu sta sa caute platfusuri :))

Nush ce fel de om o fi Roskat.Nici macar nu stiu cum arata,deci n-am cum sa-l plac

 

nazi... :D Imi mai frangi gatul cand ma intalnesti pe strada?

:ok: :D :P

daca nu-ti rupe gatul Alex,ti-l rup eu. :wave:

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.daca ai fi destept,m-ai da la dracu' si n-ai mai comenta

2.te sfatuiesc sa nu speri sa te ajute roskat sa afli nr-ul meu de sutien.Nu de alta,dar atata ii trebuie sa ma ajute la asta

Nush ce fel de om o fi Roskat.Nici macar nu stiu cum arata,deci n-am cum sa-l plac

:ok: :D :P

daca nu-ti rupe gatul Alex,ti-l rup eu. :wave:

:) :) :)

 

Stii jocul adevar sau provocare???

daca da, accepti o provocare?

 

Te tine sa pui o poza cu tine aici? :peace:

Daca ai tu tupeu, atunci ma risc si eu

 

EDIT:

Mi-a mai venit o idee :)

Pui o poza cu tine la "sutienu" gol, si pun si eu una cu mine la "sutienu" gol :P

Editat de Roskat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :D :P

 

Stii jocul adevar sau provocare???

daca da, accepti o provocare?

 

Te tine sa pui o poza cu tine aici? :peace:

Daca ai tu tupeu, atunci ma risc si eu

 

EDIT:

Mi-a mai venit o idee :)

Pui o poza cu tine la "sutienu" gol, si pun si eu una cu mine la "sutienu" gol :wave:

O poza cu mutra mea vezi la avatar.Una cu mine dezbracata n-ai sa vezi in veci si pururi,dar ai ocazia sa afli cat de bine ard suturi cu bocancii mei,daca mai faci propuneri din astea.

PS:nu-mi plac baietii dezbracati

 

ti-am mai spus o data sa nu dai in mine ca sunt fragil si firav . Nu stii ca sunt si eu mic si ca ma doare ? De ce ma strangi in pumnul tau , bruta ?

 

:P

Si tu esti o lasha,fetita firava si plina de fundite :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O poza cu mutra mea vezi la avatar.Una cu mine dezbracata n-ai sa vezi in veci si pururi,dar ai ocazia sa afli cat de bine ard suturi cu bocancii mei,daca mai faci propuneri din astea.

PS:nu-mi plac baietii dezbracati

Si tu esti o lasha,fetita firava si plina de fundite :wave:

Ti-as zice eu ceva da' iau warn sau ban :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-as zice eu ceva da' iau warn sau ban :wave:

Trimite un PM si s-ar putea sa-ti iei un sut in bilute sau nu,in functie de ce vrei sa zici :peace:

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trimite un PM si s-ar putea sa-ti iei un sut in bilute sau nu,in functie de ce vrei sa zici :wave:

Mister stres (ca nu pot sa zic miss :D ) nu dau pm-uri la ..... toata lumea

 

hai ca o dam in diverse, si e post :P

 

sorry nazi ca m-am bagat in discutia ta :peace:

@stres: nu exista userul roskat pe tine de azi inainte :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Persoanele care au chef de cearta sunt rugate sa nu ma aleaga pe mine drept persoana cu care sa se certe,ca intentionez sa va ignor.Vin sarbatorile si nu-mi place sa ma cert in perioada asta. :peace: pentru toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...