Sari la conținut

Vulcanizare moto bucuresti


Postări Recomandate

Salut, in weekendul asta am lasat motocicleta la cineva, eu fiind plecat si am gasit-o cu o taietura de ~1cm in roata din spate.
Aveti idee unde gasesc o vulcanizare moto prin zona stadionului national ? Si cam ce preturi se practica ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era o vulcanizare pe partea opusa patinuarului, cumva intre patinuar si stadion. La un dealer de caucioace auto, ceva, o curte mare... Am montat io o guma la ei, dar asta acum vreo 3 ani. Pretul nu-l mai stiu. Daca te duci, du-te direct la vulcanizare, nu in magazin. Atelierul e in stanga curtii. Vorbeste direct cu baiatul de acolo. Erau doi, unu facea moto, celalalt nu. Pe mine m-au chemat a doua zi, cand era tura potrivita. Acu', cum ti-o fi norocu'...

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de vulcanizari.....azi am schimbat gumele la Intruder la "AutoAugusta" in zona A2,mai exact la intrarea in comuna Catelu.(detalii pe google !!!)

Baietii sunt foarte amabili si mai ales au lucrat cu grija la motor.

Pretul a fost de 80 ron pentru ambele roti(montat-demontat de pe motor+echilibrat)

 

 

post-15897-0-87197200-1368380944_thumb.jpg

post-15897-0-37076500-1368380968_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...
  • 4 weeks later...

Nu am avut asigurare la moto asa ca ....Cu rotile in portbagajul conservei proprii am fost azi la baietii de la Agusta.

Am sunat inainte,pt a stii daca cel care se ocupa de moto este la munca...era..mi sa spus ca este aglomerat...era ...doua ore am stat la coada.

Oamenii au clienti fideli,datorita faptului ca lucreaza bine si cu grija.

Serviciile foarte bune,amabili,pret 80 ron ambele roti,demontat-montat-echilibrat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...