Sari la conținut

Seawolves Bike Fest VI - Mamaia 2013


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

Acum ca s-au mai racorit copii pe doua roti pot sa le spun si eu asa o vb doua nu va mai aruncati asa cu capu in perete imediat arunca cineva o vorba si voi repede sa fiti primi puneti B_ _ _ L..... Habar nu aveam eu cu ce a venit Hrubaru , Habar nu aveam eu unde a dormit Hubraru , de aia nu mai pot eu de cati bani a luat sau nu Hubraru , eu cand ma plictisesc testez reactiile oamenilor care din pacate vad ca se lasa foarte usor manipulati ,,,,,,,,,,,de acea imi pare rau ca nu m-am facut si eu POLITICIAN cred ca era destul de usor ....

 

Toate cele bune si pe randul viitor .

:crack: .

 

@vik55 asa de test: esti un papagal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum ca ne-am revenit cu somnul, va multumim pentru onoarea pe care ne-ati facut-o de a participa la Seawolves Bike Fest VI. Speram ca v-ati simtit bine si ca am fost la nivelul asteptarilor voatre. Cu atat mai mult avem respect pentru cei care au condus pe ploaie, doar ca sa ne fie alaturi. VA MULTUMIM SI VA RESPECTAM !

 

Dorim totodata sa facem cateva precizari, zicem noi necesare, astfel:

  • contractul de inchiriere al campingului a fost incheiat in urma cu 5 luni. Acum aproximativ 2 saptamani am fost anuntati de propietar ca urmeaza lucrari de pietruire. Cu 2 zile inainte de fest a fost adusa piatra si asfaltat drumul. Am fost pusi in fata faptului implinit. Urmeaza ca in respectiva locatie sa se inalte 4 blocuri falnice de P+9. Chiar si asa ne cerem scuze pentru disconfortul creat de pietre.
  • Romul de la intrare a fost in cantitate de 20 de sticle. La un moment dat s-a terminat
  • Am avut un numar de 200 role de hartie igienica si sapunuri care au disparut in prima zi a festului.
  • In pretul biletului de 30 de lei au intrat: 8 trupe, 2 showuri de striptease, 2 cantari folk, artificii (10 minute), premii, concursuri, campare, 4 posturi de paza non-stop, vitel de 230 kg la protap ( 500 de portii; Gatitul lui a durat 8 ore in conditiile in care in tot acest timp un omulet a invartit manual non-stop la el). Noi consideram ca este un pret decent pentru ceea ce v-am oferit. Luati in considerare ca in Mamaia o pizza este in jur de 20 de lei si o bere 8-9 lei.
  • Linia de autoservire nu are legatura cu Festul, pentru ca e detinuta de propietarul campingului si am avut interzis la desfacerea mancarii. Cu mari eforturi am obtinut aprobare pentru vitel
  • Tocmai pentru a va simti confortabil nu a fost nici o interdictie de a patrunde in camping cu cata mancare si bautura ati putut duce.
  • Insignele au lipsit motivat de faptul ca la editiile precedente nu s-au solicitat. Anul acesta doar 3-4 persoane au intrebat.
  • Inchiriatul de umbrele si sezlonguri pe plaja costa in jur de 40 de lei / buc

 

 

Acestea fiind spuse, sa ne vedem sanatosi prin tara la intruniri si va asiguram de tot respectul nostru.

 

Emil

 

Vicepresedinte SEAWOLVES M.C.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu (noi) doar am sa va multumesc pentru a enspea intrunire de-a voastra la care m-am simitit beton, impreuna cu cei apropiati si unde am cunoscut (din nou) oameni misto.

nu am sa intru in polemici cu nimeni - toti au dreptul la o opinie; ceea ce vorbeste de la sine e numarul in crestere de participanti, faptul ca toata lumea vorbeste (de bine) despre bikefestul de la mare si faptul ca sunt oameni care participa an de an (printre care ma numar si eu de vreo 4 ani). ca toate petrecaniile marca Seawolves, a iesit...misto si cu trezit greu dupa.

 

nelamurirea mea e alta: ce ne facem cu blocurile alea???

salutari clubului si sa ne revedem cu bine la o apa plata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte probabil la anul se va schimba locatia ... sunt o gramada de camping-uri intre Mamaia si Navodari poate la fel de bune dar mai permisive la capitolul organizare. Cu siguranta se vor descurca cei din Seawolves.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...