Sari la conținut

Poze De Pe Dealuri


Postări Recomandate

Atasez aici niste poze de pe dealul Bodea (Campulung Moldovenesc). Am iesit azi la o tura...singur din nou... :banana: Sper sa va placa si va invit sa atasati si voi poze din toate colturile tarii ;) Vedeta din imagine e Scufita Rosie :lol:

post-11456-1163784718_thumb.jpg

post-11456-1163784782_thumb.jpg

post-11456-1163784841_thumb.jpg

post-11456-1163784895_thumb.jpg

post-11456-1163784959_thumb.jpg

post-11456-1163785007_thumb.jpg

post-11456-1163785052_thumb.jpg

post-11456-1163785095_thumb.jpg

post-11456-1163785136_thumb.jpg

post-11456-1163785185_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte misto, mai ales ca si vremea e buna..

 

Portbagajul ala din spate de la tine, stii cumva se poate prinde si la o Planeta 5? Eu nu am nimic deasupra stopului :lol: si m-ar interesa ceva finut cala tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce inseamna sa ai timp.....................bravo

dap...ata ete...imi pare rau pt tine :banana: ...sunt convins ca vacutza ta s-ar fi bucurat sa o scoti putin la pascut pe dealuri...si un Dominator mi-ar fi placut azi pe deal, asa masiv cum e el... :crack:

 

Foarte misto, mai ales ca si vremea e buna..

 

Portbagajul ala din spate de la tine, stii cumva se poate prinde si la o Planeta 5? Eu nu am nimic deasupra stopului :banana: si m-ar interesa ceva finut cala tine.

cu mici modificari sunt convins ca s-ar putea pune...al meu e original de Minsk, dar am unul mai finutz (nu e nichelat, e vopsit si se poate revopsi orie culoare vrei). Are prins de el o tetiera de Dacie...l-am avut pus p alta taradaik p care am vandut-o (portbagajul l-am pastrat pt ca-mi place). daca vrei ii pot face maine o poa si ti-l arat....desigur va trebui sa-i faci niste modificari ca sa il pui p ivanul tau. :lol: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aripa de Es ii da un aer f nobil :banana: tare plimbarica, cat mai multe iti doresc :lol:

stiu ca seamana perfect cu o aripa de es, dar e aripioara lui originala...nush care e motivul asemanarii dintre cele doua....la celelalte minskuri parca e putin mai altfel, dar la asta e forma aia de aripa de es... ;)

dupa cum ti-am mai spus si in alt topic...aripa de es am modificat-o si e pe cadrul de MZ...e mult mai scurta acum si arata mult mai bine:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah da de cand e minsku tau asa de curatel?? :banana:

 

al meu e cu lut pana si in cutia de viteze :banana::blbl:

Fain Minsk ti-ai tras,felicitari.Are un design care inspira teama.

Iaca si pe mine trecand un paraias.

 

mah da de cand e minsku tau asa de curatel?? :crack:

 

al meu e cu lut pana si in cutia de viteze :crack::lol:

Fain Minsk ti-ai tras,felicitari.Are un design care inspira teama.

Iaca si pe mine trecand un paraias. :lol:

 

mah da de cand e minsku tau asa de curatel?? :wink:

 

al meu e cu lut pana si in cutia de viteze :kick::lol:

Fain Minsk ti-ai tras,felicitari.Are un design care inspira teama.

Iaca si pe mine trecand un paraias. ;)

post-11957-1163790068_thumb.jpg

post-11957-1163790204_thumb.jpg

post-11957-1163790320_thumb.jpg

post-11957-1163790485_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine poze:)

ms, ms...acum tocmai ne-am intors (matryce si cu mine) de la endureala nocturna...deci noapte, noapte :lol:) super fain...pacat ca n-am avut camera la mine sa facem niste poze...am fost tot pe dealul Bodea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte de vremurile din tinerete cand Mobra era obligatoriu "crossizata" :lol: si chinuita pe malul Timisului sau pe mormanele de pamant din spatele stadionului 1 Mai...

 

Bravo baieti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte de vremurile din tinerete cand Mobra era obligatoriu "crossizata" :banana: si chinuita pe malul Timisului sau pe mormanele de pamant din spatele stadionului 1 Mai...

 

Bravo baieti!

:banana: eh....ale tineretii ..rable :crack: azi am fost pe Rarau cu scormoneac89...in curand voi pune foto. azi am vazut si misterioasele lacuri de pe Rarau pt prima oara...lacurile sunt de fapt...un lac si mult stuf :lol: cica ar mai fi un lac mai incolo, dar era noroi si nu am avut cum sa trec (nici perpedes)...oricum...pana jnu vad nu cred, asa ca... ;) am sa pun foto pe topicul 'Care vine maine pe rarau' pt ca foto sunt de pe Rarau...deci acolo e locul lor :crack: bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...