Sari la conținut

Aproape accidente


28fun
 Share

Postări Recomandate

As vrea sa il anunt pe motoristul care mi-a taiat azi calea cu un chopper cu nr b-11-??? pe la ora 8:30 pm in zona universitate mergand catre centrul vechi ca putin a mai lipsit sa ne ciocanim...Eu eram cu masina si domnul cu chopperu (cu tricou cu imprimeu cu Iron Maiden pe spate si braincap) mi-a taiat calea fara nicio ezitare, facand slalom printre masini. Daca eram o gagica cu ochii in telefon sau dracu mai stie unde si nu franam, poate ne cunosteam mai "intim". Noroc ca sunt cu ochii in trafic dupa mobristi si am franat usor sa nu il agatz.

 

Spun asta ca sa atrag atentia ca nu tot timpul conservarii sunt oile negre si noi ingerasi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata ... you're done!

Atat ti-a trebuit sa te iei de chopperisti; mai ales de cei cu tricou Iron Maiden!

Yo zic sa-ti stergi repede contul...

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergea cu spatele?

eu asa am vazut unu. apoi mi-am dat seama ca imbracase tricoul invers (cu gatu-n jos, avea talie mica si gatul gros).

fatza lui oricum nu-ti dadeai seama unde era spre fatza sau spre spate.

choppers rock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ce mai oameni buni ... cioparistii nu "este "motociclisti , ei nu au voie sa faca slalom printre masini si din cand in cand vreun accident ? Ce ... numai voi asta cu speed-urile ( a se citi celelalte tipuri de motociclete ) sa fiti cocalari ? :))

Glumesc ... o fi gresit omul... cu toate astea greselile costa scump pe motor. Bine ca ai avut tu grija 28 fun sa nu il tavalesti pe jos .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergea cu spatele?

eu asa am vazut unu. apoi mi-am dat seama ca imbracase tricoul invers (cu gatu-n jos, avea talie mica si gatul gros).

fatza lui oricum nu-ti dadeai seama unde era spre fatza sau spre spate.

choppers rock!

:crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa il anunt pe motoristul care mi-a taiat azi calea cu un chopper cu nr b-11-??? pe la ora 8:30 pm in zona universitate mergand catre centrul vechi ca putin a mai lipsit sa ne ciocanim...Eu eram cu masina si domnul cu chopperu (cu tricou cu imprimeu cu Iron Maiden pe spate si braincap) mi-a taiat calea fara nicio ezitare, facand slalom printre masini. Daca eram o gagica cu ochii in telefon sau dracu mai stie unde si nu franam, poate ne cunosteam mai "intim". Noroc ca sunt cu ochii in trafic dupa mobristi si am franat usor sa nu il agatz.

 

Spun asta ca sa atrag atentia ca nu tot timpul conservarii sunt oile negre si noi ingerasi :)

 

Se pare ca omul si-o cauta. Eu l-am injurat pe la Victoriei, pt o faza identica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...