Sari la conținut

Posesori 125 cc


Postări Recomandate

Salutare tuturor posesorilor de motorete 125 cc si nu numai

 

De curand fiul meu Samy si-a luat permis A 1 iar acum e posesorul unei Aprilia RS 125. Sunt curios daca exista plimbari sau intalniri la care ar putea sa mearga dedicate acestor categorii de motorete. Imi poate da cineva detalii?

post-3404-0-62973300-1377038933_thumb.jpg

post-3404-0-22253900-1377038942_thumb.png

post-3404-0-19510600-1377038954_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cel mai bine este sa intrebi de echipamente de protectie, mai ales ca stii ce inseamna viteza si mai ales ce riscuri sunt. Mai bine previi daunele unui posibil incident cu o geaca/armura si alte nimicuri in maini si picioare... in rest tot respecu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am pus o intrebare si mi s-a raspuns ...........

 

In legatura cu echipamentul poate Arai si combinezonul Dainese sunt suficiente pt un copil de 17 ani

post-3404-0-54611000-1377084236_thumb.png

Editat de ono
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar, sunt echipamente de calitate... insa nu sunt utile daca sunt tinute in cuier (asta am remarcat in primele poze). Multa bafta si plimbari placute... cred ca este idealul pentru orice tata motocicilst. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Salutare tuturor posesorilor de motorete 125 cc si nu numai

 

De curand fiul meu Samy si-a luat permis A 1 iar acum e posesorul unei Aprilia RS 125. Sunt curios daca exista plimbari sau intalniri la care ar putea sa mearga dedicate acestor categorii de motorete. Imi poate da cineva detalii?

Nu cred ca exista grupuri specializate pe 125cc, dar sigur exista citeva care tin in gasca si motociclete de 125cc fiindca merg usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

E cam trista situatia, abia mai vad cate un 125cc ratacit in bucuresti, chiar si vara... In 2008, 2009 exista un grup de vreo 10+ pustani cu 125cc-uri, pokemonii reising tim ni se spunea :D Inaintea noastra la fel, generatia 2006-2007 aveau si ei un grup de 125. Din 2010 incoace n-am mai vazut nimic sa se lege intre posesorii de 125

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cam trista situatia, abia mai vad cate un 125cc ratacit in bucuresti, chiar si vara... In 2008, 2009 exista un grup de vreo 10+ pustani cu 125cc-uri, pokemonii reising tim ni se spunea :D Inaintea noastra la fel, generatia 2006-2007 aveau si ei un grup de 125. Din 2010 incoace n-am mai vazut nimic sa se lege intre posesorii de 125

Si ce sa vezi, am crescut si nu ne mai vedem deloc =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...