Sari la conținut

Plimbare scurta ?


beware !
 Share

Postări Recomandate

Giurgiu for the win.

Cat am consumat fiecare super mega extra chestia de pe Valea Doftanei cheltuiam toti la Giurgiu.

La Giugiu AU BANCOMAT !! :D

Oare am zis Giurgiu de prea multe ori ?

Editat de VasileGrigore
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

* trag! si fac muschii frumosi. nu ca tine, care umbli cu mobra cu pilot automat si te strangi bine cu braul sa nu ti se vada burta :P

auzi, BMW-ul ala are si marsalier?... sau la Adventure nu ai nevoie sa dai cu spatele, doar sari din piatra in piatra.

 

* aha! taxa de pozat Harley pe acoperisul lor trebuia sa le cer eu! ...ca nu cred ca au mai vazut aia un HD p-acolo. poate daca era bucatarul acolo faceam un troc. da' omu', deh! se respecta. nu lucreaza in zilele de sarbatori religioase (duminica).

 

 

* draga mea, cum am stabilit, mancam la Goiurgiu de-acum inainte. sau la Ruse. meniu complet! ...daca au bancomat, il luam si pe Petru :P

 

Exact !! Taxa de pozat cu HD !!! Ne scoteam cel putin doua portii de "mancarea aia speciala de carne", lol.

 

Pe Petru il luam sigur, cu bancomat, fara bancomat, ca ai vazut ce bine ne-a prins o mana de barbat, sa ne scoata motoarele din pietre, lol. Bine, si Bogdan a contribuit. Deci...ca vorb-aia, erau 4 motoare si doi motociclisti de tip enduro, si mai trebuia sa ajungem si acasa, hahahaha :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* clar! pe Petru si pe Bogdan ii luam oriunde. si la bulgari. Ii trecem noi granitza... :D daca le e frica pe podul ala mare. eu nu stiu cum m-as fi descurcat fara Petru la enduro(!)

 

io cred ca vroiai sa zici ghiurghiuriu ....dar ti-a iesit Giurgiu, Petrule ;) ca doar de vin vorbeam ieri pe racoarea aia. eh, daca nu eram si noi motociclisti, ci doar admiratori ai naturii si mancatori de tort, ca altii, ...ne permiteam si un vin acolo :P

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cica ar fi o filmare cu drumul cel nou de care vorbeam ieri, intre Valea Doftanei si Busteni:

 

 

 

 

Ce ???? Asta am ratat ieir??? Arata superrrr drumul ! De ce am ales tot Campina??? pff....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* pai din cauza norului ala negru si mare care se intindea spre ...Comarnic, d-aia :D

lasa, ca il mai facem noi o data, pe sensul celalalt ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Petru, eu cred ca fetele au ceva frica de portiunea aia de drum forestier, deci nu le mai tine in suspans.

 

Hahahahahahahahah !!!! Am ras in hohote !!!! Nu...Bogdanel, "e motoare" pentru doi, deci....ne bazam pe prezenta ta, inca rad, dar nu ma lasa astia sa pun "doua puncte-paranteze" cate as vrea io, LOL.

 

Hahahahahahahahah !!!! Am ras in hohote !!!! Nu...Bogdanel, "e motoare" pentru doi, deci....ne bazam pe prezenta ta, inca rad, dar nu ma lasa astia sa pun "doua puncte-paranteze" cate as vrea io, LOL.

 

INCA RAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IN HOHOTE !!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cica ar fi o filmare cu drumul cel nou de care vorbeam ieri, intre Valea Doftanei si Busteni:

 

 

 

A fost cineva de curand ? Ca azi aud ca este foriestier, maine e asfalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Giurgiu for the win.

Cat am consumat fiecare super mega extra chestia de pe Valea Doftanei cheltuiam toti la Giurgiu.

La Giugiu AU BANCOMAT !! :D

Oare am zis Giurgiu de prea multe ori ?

Vasile unde mancati voi ieftin in Giurgiu? Eu sunt din Giurgiu si am ratat locul asta unde se mananca ieftin si bun. Bancomat nu mai avem , a fost unul si s-a stricat cand a bagat "unu" cardul de RATB :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vasile unde mancati voi ieftin in Giurgiu? Eu sunt din Giurgiu si am ratat locul asta unde se mananca ieftin si bun. Bancomat nu mai avem , a fost unul si s-a stricat cand a bagat "unu" cardul de RATB :))))

Ne-am imprietenit cu politisti din Giurgiu cum am intrat si ne-au recomandat Casa Romaneasca, daca gresesc @beware corecteaza-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gresti doar in sensul ca EU m-am imprietenit cu politistii, haha...in timp ce tu gandeai "Aoleu...de ce trage pe dreapta langa politisti, ca evident nu EI o trag pe dreapta", LOL.

 

Dar da, la Casa Romaneasca, de langa lukoil (pe strada principala, pi shentru, p-acolo) ciorbita 7 ron, cartofii 5 ron...chestii d-astea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gresti doar in sensul ca EU m-am imprietenit cu politistii, haha...in timp ce tu gandeai "Aoleu...de ce trage pe dreapta langa politisti, ca evident nu EI o trag pe dreapta", LOL.

 

Dar da, la Casa Romaneasca, de langa lukoil (pe strada principala, pi shentru, p-acolo) ciorbita 7 ron, cartofii 5 ron...chestii d-astea...

 

Pai si cu "Perla" din port ce facem :bore:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Petru, eu cred ca fetele au ceva frica de portiunea aia de drum forestier, deci nu le mai tine in suspans.

 

* mie nu mi-e fricaaaa! decat de mine :D ...daca trantesc bunatate de chopper pe jos? sunt in stare! ...l-am mai trantit, tot pe pietre, tot la coborare, dar era si cu ploaie muuuulta. de atunci am zis ca mai bine sa nu-l las pe Flash (asa il cheama) - Black Flash, pe ...mainile mele. uneori sunt si eu "fast & furios" si daram totu-n cale(!) ;)

 

P.S. am ras si eeeeeeeeeu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...