Sari la conținut

probleme semnalizare


lessy
 Share

Postări Recomandate

de ce nu pot sa adaug comentari?????????????????????????????



deci... situatia sta in felul urmator ......

 

 

 

sigurantele OK

releu OK

am desfacut cele 2 suruburi de la blocul lumini sil-am luat jos de pe semighidon.buuuun , pun contact si incerc sa semnalizez si SEMNALIZEAZA si stanga si dreapta :blink: apa nu este si nici nu avea cum sa intre in situatia data,de oxidat nu este nimic....

l-am pus inapoi,functioneaza ,m-am gandit ca ceva cablu e intrerupt....

l-am forjat un pic mobra dupa acela :wink: daca se intrerupe ceva dar inca functioneaza...pana cand nu stiu :crack:



in sfarsit...ma chinuesc sa adaug cometariul de sus de vro 10 min... gata sa sparg calculatrul de nervi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:)))))))))

Ma bucur ca ai rezolvat, toata lumea e fericita aici, inca un topic de succes !

chiar ca inca un topic care va spulbera vise, distruge famili,din mobristi va fi pacienti la neuropsihiatrie....

nu am rezolvat problema...vacuta s-ia revenit ca de facut 2 suruburi am desfacut...

cred caut un nou post de job : ELECTRICIAN

 

:alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare...eu acum am sesizat ca northern_freyja e o ea....pana acum am avut impreisa ca e un tip :crack: ...citeam pe aici si credeam ca nu vad bine pana cand am coborat privirea sub Super Membru....Maybe they're banging it out :crack:

Editat de Luke_highwalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare...eu acum am sesizat ca northern_freyja e o ea....pana acum am avut impreisa ca e un tip ...citeam pe aici si credeam ca nu vad bine pana cand am coborat privirea sub Super Membru....Maybe they're banging it out

 

Da, Freyja e intr-adevar nume de tip. Ma gandeam sa scriu pe undeva sa ma faca din "membru" - "membra" dar imi place ca scrie cu albastru... nu-mi place rosu :crack:

 

Yes... I've been banging it out... mobra, of course! :D

 

Hai sa lasam topicul asa, cu toata lumea fericita... care cu visul la nasi, care cu melodiile, care cu seringa-n vene... Noapte buna, copii! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Don't be quick to judge....era unu pe aici cu nickname cremvusti ...sau ca sa fiu si mai clar altul avea poza de tip, era membru, gender male si nume Florentina....this name thing is just too confusing :crack:

Editat de Luke_highwalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Don't be quick to judge....era unu pe aici cu nickname cremvusti ...sau ca sa fiu si mai clar altul avea poza de tip, era membru, gender male si nume Florentina....this name thing is just too confusing

 

Daaa, l-am vazut si eu pe Florentina... :crack:

 

Dar ar trebui sa fii un gay elevat ca sa iti pui nume de zeita nordica... :lool:

 

 

 

 

Uite o poza cu mine, dar e ceva mai veche, de acum 20 ani...

 

baba-pe-motocicleta_97ec10c1028139.jpg

 

Si asta e de aseara, nu eram atenta si am intrat intr-un stalp...

 

witch.jpg

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar....eu nu prea le am cu biblia :crack: dar am dat search pe google si am aflat Freyja is a goddess associated with love, sexuality, beauty, fertility, gold, seiðr, war, and death.....deci era o zeita buna la toate :crack: gen 8 into 1 godess.

Ps: nu m-am prins ce superputere e seior....asa apare pe wikipedia



That doesn't look like kitchen... Ai intrat in stalp in timp ce facea-i curat? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar....eu nu prea le am cu biblia dar am dat search pe google si am aflat Freyja is a goddess associated with love, sexuality, beauty, fertility, gold, seiðr, war, and death.....deci era o zeita buna la toate gen 8 into 1 godess.

Ps: nu m-am prins ce superputere e seior....asa apare pe wikipedia

 

Intamplator, Freyja saraca nu are nicio treaba cu biblia... incultura asta generala... :crack:

 

Freyja o fi ea 8 in 1 dar nu stie sa gateasca... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yeah...i know...it was supposed to be a joke....

AAA....deci seior nu are legatura cu bucataria. Nu fa pe modesta....fac pariu ca-ti ies niste sandvisuri si salate extraordinare :crack:

Editat de Luke_highwalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fa pe modesta....fac pariu ca-ti ies niste sandvisuri si salate extraordinare :crack:

 

Asa e, altceva nu gatesc, mi se strica unghiutzele... :tomato:

 

Gata, ma duc la culcare... tu n-ai somn? Sau astepti sa iti incepi serviciul ca... animator? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba am dar indur somnolenta ca un barbat adevarat uitamdu-ma in continuare la clipuri imbecile pe net :crack: . Animator?..esti pe aproape...ziua sunt animator iar noaptea devin astronaut....anyway..somn usor... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigurantele OK

releu OK

am desfacut cele 2 suruburi de la blocul lumini sil-am luat jos de pe semighidon.buuuun , pun contact si incerc sa semnalizez si SEMNALIZEAZA si stanga si dreapta :blink: apa nu este si nici nu avea cum sa intre in situatia data,de oxidat nu este nimic....

l-am pus inapoi,functioneaza ,m-am gandit ca ceva cablu e intrerupt....

 

Ohhh ... deci nu ai acvariu in semnalizari ?

Pana la urma o tii afara, sau in pantaloni? :D

ON: ... sigur e ceva intrerupt in blocul de semnalizare. Ar fi placut ca atunci cand ai un pic de timp, gen in uichend sa-l desfaci si sa verifici atent lipiturile de pe placuta aia cu comutatorul ... E neplacut sa mearga o zi si alta nu ... :)

 

OFF: Northern Freyja ... de ce n-ai coaye sa intretii un PM cu mine ? Oricum stiu ca ai citit deja mesajul, de pe e-mail.

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Am si eu un cbr 125 si am aceeasi problema:o semnalizare nu merge(dreapta fata) iar celelalte raman aprinse.S-a uitat cineva care se pricepe si se pare ca poate fi de la un cablu pt ca am 2 releuri si amandoua merg,iar nu este ars nici un bec,ca doar semnalizarile sunt cumparate noi pe fata.Verifica bine circuitul,asta e sfatul meu.Asfalt uscat:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...