Sari la conținut

probleme semnalizare


lessy
 Share

Postări Recomandate

Te ador !

 

Error 404: Page not found. :P

 

P.S. da' de ce nu citesti PM-ul de la mine? faci pe dura?

 

Titlul nu ma atrage suficient cat sa-l deschid. Gandeste-te la asta cand ai sa scrii o carte - cititorii trebuie sa fie atrasi de titlu, ca prima impresie. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dar lumanarea de botez... ce model e? Sa vad daca imi convine. Nu imi plac zorzoanele. Ce presiune are lumanarea in roti? Da' ulei, de care ii pui? :crack:

Iti dai seama confectionez imediat o lumanare din 3-4 pistoane si un burlan de toba, fara nimic roz :crack:

Voi hotarati data sa stiu cand duc hainele la curatatorie.

 

A venit Cesar in vizita pe la noi, eu zic sa ii stricam si lui topicul recent :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Titlul nu ma atrage suficient cat sa-l deschid. Gandeste-te la asta cand ai sa scrii o carte -

Cred si eu ca nu te atrage ... acelasi titlu era si pe fisha ta medicala. Stii deja ce scrie inauntru.

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dai seama confectionez imediat o lumanare din 3-4 pistoane si un burlan de toba, fara nimic roz :crack:

Voi hotarati data sa stiu cand duc hainele la curatatorie.

 

Asa, fara roz, moarte ursuletilor de plus... aaa, panterelor roz. Sau pitzipoancelor roz, whatever. Toba sa fie musai cu silencer, ca ne opreste Politia slujba. :crack:

 

La curatatorie? La ultimul botez te-ai imbatat si ai facut scandal si te-au aruncat in strada in noroi? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred si eu ca nu te atrage ... acelasi titlu era si pe fisha ta medicala. Stii deja ce scrie inauntru.

 

 

"cititorii trebuie sa fie atrasi de titlu, ca prima impresie. :D"

Vezi, si ti-am zis ca nu esti chiar planta decorativa ... nush de ce te tot compari cu una.

 

Cred ca au incurcat fisele, aia era fisa ta. Si te mirai de ce pe a ta scrie "miserupism"... aia era a mea, da. :crack:

 

Test de IQ:

Q: Care este legatura intre o carte, o planta decorativa si northern_freyja?

A: northern_freyja citeste o planta decorativa si are pe pervaz o carte.

 

Felicitari, a iesit negativ. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca au incurcat fisele, aia era fisa ta. Si te mirai de ce pe a ta scrie "miserupism"... aia era a mea, da. :crack:

 

Test de IQ:

Q: Care este legatura intre o carte, o planta decorativa si northern_freyja?

A: northern_freyja citeste o planta decorativa si are pe pervaz o carte.

 

Felicitari, a iesit negativ. :crack:

 

Ooooookkeeeyy ...

 

 

Sa-i uram succes in gasirea problemei electrice legate de semnalizare stimbilului Lessy.

O seara faina tuturor in compania dinstinsei domnisoare.

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa iau o femeie mai desteapta ca mine de nevasta ... imi pare rau WTF? ... iti dau banii pe lumanare cand ne vedem.

 

Hai mai, nu ti-e mila de banii omului? Fac pe proasta si iese cu happy-end :D

 

Asa pare :D

Lumanari-botez-Ew88Q.jpeg

 

Ala lung e fitilul? Bomba e in buchetul de flori? Nu degeaba am invatat despre estetica uratului in poezia lui Arghezi la scoala... :D

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai maaa ... nu se poate ... pun pariu ca n-ai cum.

 

Biiine, hai ca te las pe tine sa imi arati. Eu sunt proasta si nu stiu cum. Acum ma ceri? Genunchiul jos pe viraj topic si scoate inelul. :D

 

Nu-ti fa griji ca e colorat, il rezolv cu sprey negru mat :crack: pai ori suntem motociclisti ori nu mai suntem ?!

 

Pastreaza-mi si mie un pic, am niste zgarieturi pe toba. Da' sa fie termorezistent. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Northern_freyja ... pentru ca nu-mi citesti mesajele ... sunt nevoit sa-ti scriu aici.

 

Poate am inceput cu stangul ... poate ca intr-adevar aparentele inseala ... insa cred ... ca am ceva sentimente pt tine.

Am sa incerc sa fiu mai intelegator cu tine ... si poate ma lasi sa-mi exprim scuzele printr-un buchet de flori, la o bere / cafea in centru.

 

Iti multumesc ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum ar fi, tot nasu e primu` :crack:

Bine ... sa-mi zici si mie daca e buna, kur / craci / tzatze ... ca nu arunc chiar asa cu banii pe fereastra.

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...