Sari la conținut

plimbarica prin oras


doctoroo
 Share

Postări Recomandate

cocalar brazilian... imi place ca-l injura pe ala de-a indraznit sa franeze cand s-a oprit coloana. iar rusul... nu tu treceri de pietoni, pe-o roata pe contrasens... nu moare acasa nici unul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce va mirati ma, credeti ca e ca in romania? acolo lumea e constienta ca motociclistii sunt printre ei in trafic, fiecare isi tine banda,cazurile de accidente sunt mult mai putine ca la noi. In Budapesta (am fost eu acum o saptamana), scuteristii conduceau ca nebunii, se bagau printre masini, faceau eschive in trafic, si totusi pt ei era ceva normal. Pt noi aici la manelarica, normal ca ni se pare wow. evident ala mergea cu viteza, dar rareori se intampla accidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce va mirati ma, credeti ca e ca in romania?

Deci sa inteleg ca ce au facut specimenele alea 2 este ceva normal pt tine, doar nu in Romania? Eu am impresia ca ai scris din inertie sa mai aduni posturi sau ce... Gandeste! In coloana oprita oricand poate deschide usa la masina copilul meu sau al tau sau al lui orcine altcineva, pe trecerile de pietoni peste care ala trece intr-o roata poate trece oricand tatal tau sau al meu care nu mai vede si aude cum o face in tinerete... etc etc. Eu cred ca nu te deosebesti nici tu de ei daca ai impresia ca e un lucru normal ce au facut ei, doar sa nu fie facut in Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa inteleg ca ce au facut specimenele alea 2 este ceva normal pt tine, doar nu in Romania? Eu am impresia ca ai scris din inertie sa mai aduni posturi sau ce... Gandeste! In coloana oprita oricand poate deschide usa la masina copilul meu sau al tau sau al lui orcine altcineva, pe trecerile de pietoni peste care ala trece intr-o roata poate trece oricand tatal tau sau al meu care nu mai vede si aude cum o face in tinerete... etc etc. Eu cred ca nu te deosebesti nici tu de ei daca ai impresia ca e un lucru normal ce au facut ei, doar sa nu fie facut in Romania.

Are dreptate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...