Sari la conținut

Accident zona metrou Timpuri Noi


DaggT
 Share

Postări Recomandate

Pe trecerea de pietoni din intersectie coleziune cu o masina cel mai probabil. A venit ambulanta, posibil os rupt la picior....nu am mai multe detalii...e constient il ia ambulanta acum.

Nu am prea multe detalii, am primit info la tel de la prietena care era in trecere. O moto gri cu negru ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut pe acolo motocicleta este unzuzuki am oprit am fost la ambulanta tipul este ok avea o lovitura la piciorul stang parca , nu am putut afla prea multe pt ca nu mi au dat voie nr moto era b 14 hnt parca un pas

at era tras pe dreapta si era o soferita la volan care probabil se distra impreuna cu cele2 amice care o insoteau

 

zuzuki gsr 600 , passatul era lovit stanga bara fata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moto era pe cazuta pe trecerea de pietoni dupa cum vad eu treaba a iesit din curtea universitati cea ce este putin probabil sau a iesit de pe strada din stanga motociclistului si a vrut sa faca stanga spre semafor , motocicleta era cazuta pe stanga ' dar ce spun eu sunt probabilitati sunt sigur ca vom afla ce si cum in fine este bine ca motociclistul este ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator MosRahao

Piciorul cu fractura bimaleolara,am de stat vreo 3 luni in casa

 

cel mai important e ca poti scrie despre asta si ca te vei face bine. insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-ma sa ghicesc: vorbea la telefon la urechea stg! Adica vede doar in dreapta! Si cum fetele vb toooata ziua la telefon.....dar nu Militia spune ca principala cauza e viteza!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator catalin013

mandorline hai frate repara motoru si hai sa iesim la o plimbare lasa prostiile



caut mecanic pentru Gilera rc 600.......recomandari ceva nr de tel daca se poate .........multumesc



Mitocicleta este honda hornet

Eu sunt motociclistul,tipa cu passatul a iesit din dreapta sa faca stanga pe linie dubla continua si nu m-a vazut,vorbea la telefon! :((((

poate te-a vazut da nu stia cum sa se bage in seama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-ma sa ghicesc: vorbea la telefon la urechea stg! Adica vede doar in dreapta! Si cum fetele vb toooata ziua la telefon.....dar nu Militia spune ca principala cauza e viteza! :)

E plină lumea de ele...

 

http://www.4tuning.ro/filme-masini/view/KfhE6rP70Fj

 

http://www.4tuning.ro/filme-masini/view/9v61jwhRyIV?utm_source=InterPromovare&utm_medium=banner&utm_campaign=intern

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator catalin013

ce crezi ca sarbatoreau?........venise plicu de la tati si erau vesele .......medelin cel mai baiat cum te mai simti esti ok? salutal pe Ghe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...