Sari la conținut

Lanturi RC


Cesar
 Share

Postări Recomandate

...

vezi ca mai e vama si TVA si firmele serioase nu se baga la declarat sub valoarea reala. daca ai pe cineva in USA zi-i sa-i trimita aluia si sa ti-l puna la valoare mica, doar ca mai e pragul cu "tantile" de la vama, pe care cred ca le cunosti :D Editat de gn77b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi fac reclama, dar un kit de lantz 520 cu lantz RK GB520GXW cu pinioane JT e sub 650ron, merg minim 15 000km pe strada. Cesar are dreptate cu EK, cu distantierul. Insa, sa nu uitam ca toate atelierele au cum necum un deal cu vreun comerciant de consumabile, care ofera cel mai bun pret, acela-i cel mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Nu imi fac reclama, dar un kit de lantz 520 cu lantz RK GB520GXW cu pinioane JT e sub 650ron, merg minim 15 000km pe strada. Cesar are dreptate cu EK, cu distantierul. Insa, sa nu uitam ca toate atelierele au cum necum un deal cu vreun comerciant de consumabile, care ofera cel mai bun pret, acela-i cel mai bun.

 

Corect JAGI, dar ce te faci daca faci 25.000+ km pe an?

 

Eu oricum o sa-mi iau un D.I.D. si eu pana la urma....ca n-am 14 mil de dat. Desi m-ar tenta macar Pinioanele sa le iau de la aia, si stiu ca nu mai am stres dupa aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect JAGI, dar ce te faci daca faci 25.000+ km pe an?

 

Eu oricum o sa-mi iau un D.I.D. si eu pana la urma....ca n-am 14 mil de dat. Desi m-ar tenta macar Pinioanele sa le iau de la aia, si stiu ca nu mai am stres dupa aia.

pai si care-i faza? procentual pretul pinioanelor e mic fata de cel al kitului la marcile tipice (JT Sprockets etc). nu vad de ce ai luat pinioane "high-end" cu lant "consumer". nu vad unde-i economia.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...