Sari la conținut

BELGRAD 27-29.09.2013


MIHAI VARADERO
 Share

Postări Recomandate

apuca-te de ce vrei tu ..dupa cum zicea colegul ar cam trebui sa te apuci si de carte .. nu am vorbit cu tine nu ma refeream la tine dar daca te simti atunci poate ca ar trebui sa faci ceva in privinta asta

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

apuca-te de ce vrei tu ..dupa cum zicea colegul ar cam trebui sa te apuci si de carte .. nu am vorbit cu tine nu ma refeream la tine dar daca te simti atunci poate ca ar trebui sa faci ceva in privinta asta

nu te stresa prea mult. pe unii chiar nu-i duce capul. sunt atatia bucatari barbati ca nici nu mai are rost sa deschid subiectul.

pe de alta parte, dupa cum au tot zis ceilalti pe forum, mai bine s-ar apuca de gatit, la cat tranteste motoarele alea, ar putea sa-si gaseasca alt hobby.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

boys, boys, boys.. gurl..

 

buei ce e mah atata rautate?

dracu la iarna ce facem?

 

io credeam ca eu sunt cel mai urat pe forumu-asta, .., :)

sunt invidios..

mai ales ca sunt si un incult auto-declarat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te stresa prea mult. pe unii chiar nu-i duce capul. sunt atatia bucatari barbati ca nici nu mai are rost sa deschid subiectul.

pe de alta parte, dupa cum au tot zis ceilalti pe forum, mai bine s-ar apuca de gatit, la cat tranteste motoarele alea, ar putea sa-si gaseasca alt hobby.

 

nici vorba sa ma stresez ma lasa rece un individ care se baga cu japca`n seama .. si sincer nu ma uit in gura celorlalti .. nu il cunosc nu stiu cum merge si nici nu ma intereseaza .. ideea era simpla .. nu e ok sa pleci la drum cu cineva pe care nu cunosti nu stii cum merge nu nimic .. daca el s-a simtit problema lui si sa-si vada de ale lui in continuare oricum din partea mea nu mai vede nici-un raspuns din respect pt topicul oamenilor

 

boys, boys, boys.. gurl..

 

buei ce e mah atata rautate?

dracu la iarna ce facem?

 

io credeam ca eu sunt cel mai urat pe forumu-asta, .., :)

sunt invidios..

mai ales ca sunt si un incult auto-declarat..

daaaa.. am observat mai devreme ca tu de fapt nici nu te dai doar din ce citesti pe net :)) lasa ca oricum stim ca poti mai mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaaa.. am observat mai devreme ca tu de fapt nici nu te dai doar din ce citesti pe net :)) lasa ca oricum stim ca poti mai mult

 

sure,

nu pot mai mult e o iluzie..

si nu-s urat pentru ca nu ma dau, ci pentru ca scriu, :)

 

uite un cantec dedicate mamei:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ai incurcat borcanele .. e taman invers .. daca tu compari un forum motociclistic de unde chipurile ar trebui sa ai ceva de invatat cu matrimonialele de pe facebook atunci ai o mare problema ..

sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu citesti ce scriu eu? sau macar percutezi ce scrii tu? ai zis forum public nu sectiunea evenimente excursii .. dar dupa cum ziceai ..doresti sa te bagi cu japca in seama ai pm n-are sens sa faci chat pe topicul omului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai ca citesc fix ce scrii tu... si nu inteleg de ce sunteti asa de furiosi si pe cine. Cand zici "aveti grija cu cine mergeti" deja ma gandesc ca e unu printer noi si duce in padure si ne dezbraca la curu gol, deja am luat deja un distonocalm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti posibilitatea...

In Turnu-Severin dormiti la "Tudor"

si mancati la "sarbul" de langa el.

 

La multi kilometri frumosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai ca citesc fix ce scrii tu... si nu inteleg de ce sunteti asa de furiosi si pe cine. Cand zici "aveti grija cu cine mergeti" deja ma gandesc ca e unu printer noi si duce in padure si ne dezbraca la curu gol, deja am luat deja un distonocalm.

la cum se discuta pe forum... doar pe astia cu BMW ii ia la poponeata gol....

asa ca ai grija .... mai ales ca tu stai si .... aplecat ... datorita modelului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cum se discuta pe forum... doar pe astia cu BMW ii ia la poponeata gol....

asa ca ai grija .... mai ales ca tu stai si .... aplecat ... datorita modelului

 

Pe langa asta... si eu am scapat un gs la zarnesti, am 4 cazaturi la activ dintre care ultima cea mai dureroasa cu julituri, tot tacamul, un stoppie de pe bicicleta in herastrau pe la 25 la ora unde mi-au sarit adisasii din picioare.

E greu pe 2 roti.

Editat de knox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce anume ai putea invata de pe sectiunea "Intalniri evenimente, excursii" ca nu imi dau seama ce problema mare am. :)

stii ce?

poti merge cu unu care te loveste cand iti e lumea mai draga

e sufficient?

 

ce poti invata pe sectiunea asta?

iti da o idee de unde ti-ai puatea cara cele 2 roti de sub tine

e sufficient?

 

la asta se referee rox

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata e limpede treaba. Roxinel a intrat in tine in mod intentionat si de-atunci ti-ai jurat always alone. Posibil ca roxinel sa fi scapat si un gs la zarnesti, rog cineva sa confirme.

Eu am mers de vreo 5 ani numai cu pasager si in diverse grupuri de necunoscuti iar kamikaze am intalnit ce-i drept, dar in grupurile de reiseri de ture sub 300 de km gen cheia/veliko unde pleaca 5 se intorc 3, insa la peste 500km/zi nu prea vezi asa ceva. Oamenii sunt mai batrani ca mine si merg calm, nu neaparat incet plus ca mai glumim prin statii nu se compara cu mersul de unul singur.

Sa zici ca nu mergi in grup de frica ca intra altii in tine e ca si cum ai zice ca nu mergi cu moto de frica sa nu intre altii in tine. :)

Si raman la ideea ca n-ai nevoie de forum sa stii pe unde sa te plimbi cand ai googlemaps/bikemap/booking...

Editat de knox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

knoxule rox a explicat destul de clar..

 

nu m-a lovit ea cu toate ca saream pe frana in mod intentionat.

 

uite in cateva cuvinte...

 

timpul liber e mult prea important pentru mine decat sa-l consum cu cine nu mi-ar face placer..

 

am fugit.. see you tonite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...