Sari la conținut

PERMISIE de' O ZI


ianachim
 Share

Postări Recomandate

bai a lu' Andry, te credeam om serios ( africanist). tu nu l stii pe ianachim, asa e el, laudaros, da'i baiat bun

pe restul insa..

ce bine ca nu se curata forumul de "fitze", am ramane 10 maxim.

bine, 11 cu tine :)

 

respecte

 

ău că n-am ceva cu Ianachim, e simpatic atât timp cât NU începe cu rahaturi de genul "SACRIFICII". Unii NU vor să plece de la muncă în timpul săptămânii ( nu e cazul meu ), alţii NU îşi permit săptămânal plimbări de 200 lei benzina, oricât ar fi vremea de frumoasă, drumul de liber şi peisajul de colorat.

Repet, dacă se renunţă la RAHATUL cu SACRIFICIUL, nu am motiv de discuţie. Privesc, mulţumesc, aplaud.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 85
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asteptam o poza cu kilometrajul de rsv......

 

si ......eu ma respect ....pe zapada ii las pe PROFESIONISTI

 

multumesc dar nu-mi mai trebuie .. gheata nu e pt noi :crack:

 

Pentru ca am voie

Pentru ca pot

Pentru ca ma tine

Pentru ca te oftici tu

Pentru ca sa tin topicu sus

Pentru ca nu dorm la ora asta

s.a.m.d.

 

si fatala .. pt ca nu ai ce sa-mi faci :)

 

 

@adrian asa cum ziceai ca din afara ceilalti te vad altfel, nu poti concepe ca poate si tu il vezi altfel pe ianachim? cum papuci e aia cu scobitoarea din ochiul vecinului si barna din ochiul tau?

eu una nu consider ca forumul e ca sa te apuci sa te certi ..pana la urma urmei ar trebui sa FIM o comunitate (eu aveam voie sa ma autoinclud?) si sa ne sprijinim nu sa ne luam la pwli pe forum care o are mai mare, cine a facut mai multe sacrificii etc .. fiecare a facut cat a putut

let us enjoy the freaking ride/pics si mai lasati cearta

:pics:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pro sacrificiu in sensul metaforic folosit aci de initiatorul topicului. In concordanta cu asta am demisionat de job la inceputul sezonului iar acu imi caut de lucru. Asta e.. sunt mai haiduc decat prestator corporatist si esential NU SPER LA PENSIE. Pragul e mult peste speranta de viata... Back ON Respect Ianachime!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma urmei ar trebui sa FIM o comunitate

pwla. nu exista. in general comunitatile sint o idee cretina, pui la un loc oameni care n-au decit o parte infima a vietii in comun si speri sa iasa ceva constructiv.

si cind oamenii aia care n-au treaba unii cu altii se pupa-n fund reciproc pe forum la stilul ala supercliseistic "te astept cu drag cu palinca aia pe la mine" (sa nu ziceti ca n-ati citit de sute de ori clisee de genul, premiu surpriza pt. cine-l identifica pe acest topic), de parca li s-ar fi stricat simultan YM-ul, emailul, telefonul si Facebookul, ti se pare ca ce coeziune si ce lucruri frumoase se intimpla.

 

n-am nimic de impartit cu ianachim dar citeodata cind dau peste mesajele-haiku (btw, felicitari mihaio7) ma gindesc ca ar merita sa-l troleze cineva.

cum suna 2 puncte de suspensie? dar 6?

 

ău că n-am ceva cu Ianachim, e simpatic atât timp cât NU începe cu rahaturi de genul "SACRIFICII". Unii NU vor să plece de la muncă în timpul săptămânii ( nu e cazul meu ), alţii NU îşi permit săptămânal plimbări de 200 lei benzina, oricât ar fi vremea de frumoasă, drumul de liber şi peisajul de colorat.

Repet, dacă se renunţă la RAHATUL cu SACRIFICIUL, nu am motiv de discuţie. Privesc, mulţumesc, aplaud.

bai, daca voi va enervati de ianachim, bag seama ca nu v-ati intersectat cu Bigfoot aka Duracell aka Laleaua :D

acolo sa vezi material pt. trolaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

SPANAK, NE SPANAK". tu pune poza cu kilometrajul........

 

cred ca glumesti la faza cu kilometrajul :)))

 

multumesc dar nu-mi mai trebuie .. gheata nu e pt noi :crack:

 

 

 

 

@adrian asa cum ziceai ca din afara ceilalti te vad altfel, nu poti concepe ca poate si tu il vezi altfel pe ianachim? cum papuci e aia cu scobitoarea din ochiul vecinului si barna din ochiul tau?

eu una nu consider ca forumul e ca sa te apuci sa te certi ..pana la urma urmei ar trebui sa FIM o comunitate (eu aveam voie sa ma autoinclud?) si sa ne sprijinim nu sa ne luam la pwli pe forum care o are mai mare, cine a facut mai multe sacrificii etc .. fiecare a facut cat a putut

let us enjoy the freaking ride/pics si mai lasati cearta

 

Culmea ca nu sunt singurul care uneori il vede pe ianachim ALTFEL decat cum s-au obisnuit sa-l vada aplaudacii sai :)

 

Insa desigur,asta e valabil si pt mine, nu sunt putini pe aici cei care cred ca sunt un idiot sau un troll...

 

Forumul este astfel cum il percepe fiecare. Crede sau nu,pentru multi forumul nu este decat ceva de amuzament, de troll, de ras. Altii intra sa mai culeaga si informatii utile, etc..

 

Oricum orice omulet care a pus 'tasta' si pe un forum din afara isi da seama ca suntem la ani lumina ca civilizatie 'forumistica' fata de cum se discuta pe alte forumuri straine...

 

Culmea e ca pe acolo nu mi-am luat niciodata nici macar un warn sau sa ma fi certat cu careva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor de toate sexele, voi remarcati ca nu exista un topic pe forum in care lumea sa nu se ia de par? Nu de asta suntem diferiti. Diferenta ar trebui sa duca la progres. Puteti dezbate un subiect si altfel, nu certandu-va. :)

 

Va rog eu frumos, da? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kaly.esti o doamna.nu te ameasteca .nu vezi cat de similari sunt cu semnaturile personale?si cat de mici sunt in invidia si pseudo intelectul aratat?sa i lumineze Dumnezeu si asta e.sa fii iubita.a da si cu tine 12.sarut mana doamnA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

cred ca glumesti la faza cu kilometrajul :)))

 

Culmea ca nu sunt singurul care uneori il vede pe ianachim ALTFEL decat cum s-au obisnuit sa-l vada aplaudacii sai :)

 

Insa desigur,asta e valabil si pt mine, nu sunt putini pe aici cei care cred ca sunt un idiot sau un troll...

 

Forumul este astfel cum il percepe fiecare. Crede sau nu,pentru multi forumul nu este decat ceva de amuzament, de troll, de ras. Altii intra sa mai culeaga si informatii utile, etc..

 

Oricum orice omulet care a pus 'tasta' si pe un forum din afara isi da seama ca suntem la ani lumina ca civilizatie 'forumistica' fata de cum se discuta pe alte forumuri straine...

 

Culmea e ca pe acolo nu mi-am luat niciodata nici macar un warn sau sa ma fi certat cu careva..

POZE CU KILOMETRAJUL ALA ARS IN TARA CU 20000km......... Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@kaly.esti o doamna.nu te ameasteca .nu vezi cat de similari sunt cu semnaturile personale?si cat de mici sunt in invidia si pseudo intelectul aratat?sa i lumineze Dumnezeu si asta e.sa fii iubita.a da si cu tine 12.sarut mana doamnA

e pacat de la Dumnezeu sa nu trolezi omul cind te implora.

 

de exemplu cind defineste el categorii exclusiviste in care se autoinclude :) el, care a trecut la 50 cm de o masina si s-a speriat de a deschis topic la Accidente, dupa care s-a autoproclamat motociclsit adevarat (nu ca eu as fi vreun bad mother fucker care merge numai pe-o roata cu 1000RR-ul).

ce bine ca nu se curata forumul de "fitze", am ramane 10 maxim.

bine, 11 cu tine :)

love, man! Editat de gn77b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pwla. nu exista. in general comunitatile sint o idee cretina, pui la un loc oameni care n-au decit o parte infima a vietii in comun si speri sa iasa ceva constructiv.si cind oamenii aia care n-au treaba unii cu altii se pupa-n fund reciproc pe forum la stilul ala supercliseistic "te astept cu drag cu palinca aia pe la mine" (sa nu ziceti ca n-ati citit de sute de ori clisee de genul, premiu surpriza pt. cine-l identifica pe acest topic), de parca li s-ar fi stricat simultan YM-ul, emailul, telefonul si Facebookul, ti se pare ca ce coeziune si ce lucruri frumoase se intimpla.n-am nimic de impartit cu ianachim dar citeodata cind dau peste mesajele-haiku (btw, felicitari mihaio7) ma gindesc ca ar merita sa-l troleze cineva.cum suna 2 puncte de suspensie? dar 6?bai, daca voi va enervati de ianachim, bag seama ca nu v-ati intersectat cu Bigfoot aka Duracell aka Laleaua :Dacolo sa vezi material pt. trolaj.

alo nenea,,,

lamureste ma si pe mine asa pt un simpu utilizator de internet ce e aia TROLAJ......?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ianachime, trolaj e ce faci tu aci, te bagi in seama cu toti ..ma rog

eu le-am dat PM, deci nu se poate spune ca n au fost informati. de fapt mi se pare de bun simt, sa ii spui omului cum e treaba frumos, intre 4 ochi. daca in loc de multumiri zice altceva, asta e , pacatul lui sa fie.

sorry, ma mai apuca se pare" samaritean-ismele" dar ma ajuta unii sa mi treaca repede. de azi mi am marit lista de ignore-uri , mai bine ar exista lista de " allow"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ianachime, trolaj e ce faci tu aci, te bagi in seama cu toti ..ma rog

eu le-am dat PM, deci nu se poate spune ca n au fost informati. de fapt mi se pare de bun simt, sa ii spui omului cum e treaba frumos, intre 4 ochi. daca in loc de multumiri zice altceva, asta e , pacatul lui sa fie.

sorry, ma mai apuca se pare" samaritean-ismele" dar ma ajuta unii sa mi treaca repede. de azi mi am marit lista de ignore-uri , mai bine ar exista lista de " allow"

am plins putin pe dinauntru.

 

alo nenea,,,

lamureste ma si pe mine asa pt un simpu utilizator de internet ce e aia TROLAJ......?????

am gasit poza asta, poate intelegi mai usor grafic.

Successful_troll.gif

 

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-aprilia-rsv mille-din-2002-447314.html

 

avea 24.800 cand am luat-o :) O sa-i fac poza la bord dupa amiaza, cand revin. (desi mi se pare penibil si sunt 100% ca ma trollezi doar).

eu in locul tau as cauta o poza cu bord de RSV cu 200 km sau l-as face in Photoshop :crack:

 

ianachime, trolaj e ce faci tu aci, te bagi in seama cu toti ..ma rog

eu le-am dat PM, deci nu se poate spune ca n au fost informati. de fapt mi se pare de bun simt, sa ii spui omului cum e treaba frumos, intre 4 ochi. daca in loc de multumiri zice altceva, asta e , pacatul lui sa fie.

sorry, ma mai apuca se pare" samaritean-ismele" dar ma ajuta unii sa mi treaca repede. de azi mi am marit lista de ignore-uri , mai bine ar exista lista de " allow"

da da, si trebuia sa anunti tu comunitatea cit de tare o ignori, superiorule.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu cand ma gandesc ca nu am fost niciodata

la ce drumuri frumoase aveti acolo sa stii ca nu ai pierdut mare lucru

e spectaculos nu am ce zice si pentru noi e foarte accesibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma cu vre-o 12-13 ani ajugem din urma pe A1 un singuratic cu un F650 incarcat de ziceai ca emigreaza din romania,dupa care ma uitam in oglinzi pe serpentinele din munti, sa vad daca n-a ratat curba de care noi tocmai trecusem.Un tip care oprea sa faca o fotografie si unei flori daca i se parea interesanta.L-am apreciat pt asta si-l mai apreciez si azi pentru faptul ca "este bolnav",bolnav de calatorii si motocicleta.Cu bunele si cu relele lui este un om rar,un tip de nota 10, mai mult decat un pasionat de motor si motociclism.Un pic de modestie printre randurile scrise de el l-ar face poate un pic mai placut pt cei care nu-l cunosc.Atunci zambeam cand ii vedeam neindemanarea ,acum nu mai pot ,anii nu au trecut degeaba pe langa el si motocicletele lui,spre deosebire de altii. Te salut dracusorule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...