Sari la conținut

am reusit sa-mi iau un R 1200 GS :)


rzw
 Share

Postări Recomandate

in oras merg linistit... si imi ia cam 7%.

 

nu merg cu 90-100 pe afara , merg mai tare , dar nici 200 nu merg... in orice caz in afara imi ia cam 5-6%, ceea ce e f bine zic eu.

 

S-o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea! ;)

Vad ca deja i-ai pus si un crashbar (de la Touratech)... crashbar-ul este intre cele mai uitle investitii pe care le poti face la un GS!

Saua ta este joasa, si daca nu ma insel cea joasa nici nu se regleaza pe inaltime ca celelalte. Asadar, daca asa ai luat-o de la fostul proprietar dar nu este ceea ce ai tu nevoie, ai de ales intre sa normala sau inalta. Poate gasesti chiar s-o dai la schimb ca sunt destui care au nevoie de cea joasa.

da, am pus protectii de la Touratech si R&G, la 2 sapt dupa ce am luat-o.

 

asa e, am saua joasa (de la BMW), si as vrea sa o schimb pe una mai inalta (840/860 mm).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fericitule..ideal e sa stii ce vrei si cand se iveste ocazia nu stai in dubii! multi viseaza ceva si pe drum se sucesc si cumpara altceva..dupa care dispera, stiu cazuri. bv tie, sigur o sa fiti nedespartiti..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

:)) tipic romanilor ... Uite ce inseamna sa ai rsv ... stie cu ce se mananca benzina :))

 

ma refeream ca e misto ca nu papa mult a lui, la viteza aia, avand in vedere ca-i de 1200cc.

 

Iar a mea,stai relax, la 90-100 ia cred ca vreo 5.5%

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

nu i nevoie de bere , pt conservari

cand vrei motocicleta, cauta i pe cei cu ochi mici si galbeni ( honda, suzuki, etc ) ezi

vezi ca te am mai ajutat si pe alte topice, sa nu te aud ca ai gresit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...