Sari la conținut

Vand motocicleta BMW r 80 rt


Burg_man
 Share

Postări Recomandate

Vand la pachet motocicleta r80rt + un motor r80rt....pret 2000 euro

 

Motocicleta este functionala, documentata si in proportie de 90% completa, ai mai trebuie.... rezervor, sha, oglinzi, tablele de sub sha ce acopera batería.

 

motorul de 'rezerva' sa-i zicem e si el complet dar demontat momentan, lucrarile ce am reusit sa le fac la el sunt: rectificat arbore+ biele montat cuzineti noi la cota, carburatoarele revizate, semeringuri noi, intinzator lant + patine,

 

mai multe informatii si poze la cerere.

 

 



doua filmulete cu motocicleta.

http://youtu.be/vdCJRtqPeO0

http://youtu.be/c6bUr5j5_rc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu m-am facut inteles in primul post.... la cei 2000 de euro se da; o motocicleta in proportie de 90% completa si am enumerat píesele lipsa plus inca un motor complet dar demontat la care se mai adauga o furca completa o pereche de roti, semicadru spate, 3 amortizoare, 2 faruri, aripi fata spate, instalatie eléctrica completa si neroasa de soareci, o pereche coturi, o alta pereche de protectii cilindri, cutie filtru aer, s.a.m.d. pot continua enumerarea la nesfarsit cu fiecare surubel in parte dar am crezut ca se intelege daca pun pur si simplu ....LA PACHET.

la finalul postarii scrie clar mai multe informatii si poze se pot cere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu m-am facut inteles in primul post.... la cei 2000 de euro se da; o motocicleta in proportie de 90% completa si am enumerat píesele lipsa plus inca un motor complet dar demontat la care se mai adauga o furca completa o pereche de roti, semicadru spate, 3 amortizoare, 2 faruri, aripi fata spate, instalatie eléctrica completa si neroasa de soareci, o pereche coturi, o alta pereche de protectii cilindri, cutie filtru aer, s.a.m.d. pot continua enumerarea la nesfarsit cu fiecare surubel in parte dar am crezut ca se intelege daca pun pur si simplu ....LA PACHET.

la finalul postarii scrie clar mai multe informatii si poze se pot cere.

Acum am inteles, vrei 2000 de iepuroi pe 2 oase vechi amandoua incomplete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

esti aici? sau vii special pt motor?

sunt o sumedenie de centre de dezmembrari pe tot teritoriul Spaniei trebuie numai sa ai un pic de rabdare si sa cauti, sigur o sa gasesti ceva bun ca si calitate-pret.

anul trecut au disparut deodata toate motocicletele R850 din parculetul ala...cineva zicea ca le-a luat (cumparat) un Roman dar sunt sigur ca a fost mana de Polac acolo, ce-or face cu atatea habar n-am.

uite si cateva poze cu motorele disparute .

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Da se gasesc roti spitate problema e ca mobrele de acolo sunt R850RT si nu stiu daca o fi vreo diferenta cu cele care sunt pe 1200.

de pret trebuie sa sun, saptamana viitoare iti pot da un raspuns.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca e putin offtopic nu am reusit sa trimit un PM> Caut un set de roti cu spite pt un R1200GS din 2005. Crezi ca as putea gasi in centrele astea de dezmambrari? Si daca da la ce pret?

 

Merci frumos, si scuze de off.

 

Motocicletele din poza din dreapta cele cu farul marit pe laterale sunt rezervate, trebuie sa vina omu sa le ridice zilele astea, oricum rotile nu sunt cu spite clasice ci de aliaj, celelalte o sa ramana pe loc pt diversi clienti care ai trec pragul, problema e ca omul nu vrea sa demonteze rotile de pe mobra si sa le vanda, tine mortis sa vanda mobrele asa cum sunt, intregi, sau cat a mai ramas din ele.

oricum clienti are pt ca magazinele de ''cartier'' ce fac vanzari la tejghea si on-line. de la ei se aprovizioneaza cum ar fi www.motoye.es

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Da se gasesc roti spitate problema e ca mobrele de acolo sunt R850RT si nu stiu daca o fi vreo diferenta cu cele care sunt pe 1200.

de pret trebuie sa sun, saptamana viitoare iti pot da un raspuns.

salut!

si eu eram interesat de niste roti spitate pentru r1150 gs adventure.

daca gasesti ceva, da un semn...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Încercaţi ibei deuciland. Sau piem - romanian stail.

 

Hint: colţul motocicletelor de epocă.

pasareasca n-o vorbesc. daca vrei sa ajuti cu ceva, pe romaneste te rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Încearcă să scrii cu majuscule la început de propoziţie. Aşa spune gramatica clasei a V-a.

 

Dacă o să continuaţi să scrieţi la clasice de roţi de Adventure, Buell şi alte căcaturi, aveţi report pt. off-topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunt doritori de diverse piese, motociclete sau pur si simplu intrebari. puteti folosi mail-ul ca sa nu deranjam aici.

 

Si da....e-bay-ul e o optiune cat se poate de buna pt piese. Eu nu am facut o afacere din asta si nici nu intentionez sa ma imbogatesc de pe urma vanzarii de piese adunate de prin namol.

Am incercat sa ajut, am pus poze si la cerere mai pun se vede clar de unde vin piesele, am pus link cu adrese spre alte locuri de unde se pot procura, nu monopolizez piata.

In schimb nu pot plati un pret pe o piesa la parcul ala de adunaturi de ex 5e si sa ajunga la destinatar cu 2e asa cum mi sa propus, sau sa-l mituiesc cu o júmate :moron: poate mi le da moca.

Toata lumea vrea sa puna mana pe ceva bun, dar cum toate au un pret, cineva trebuie sa plateasca.

spor.

Editat de Burg_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Încearcă să scrii cu majuscule la început de propoziţie. Aşa spune gramatica clasei a V-a.

 

Dacă o să continuaţi să scrieţi la clasice de roţi de Adventure, Buell şi alte căcaturi, aveţi report pt. off-topic.

vezi-ti de treaba ta. vorbeam cu omu care a deschis topicul si nu cred ca l-am deranjat cu nimic.

imgres.jpg

Editat de gabyshor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...