Sari la conținut

Honda CBR 600 RR


flaviu123
 Share

Postări Recomandate

Uleiul a fost 180 roni si filtru pana in 35 roni parca.. Erau doua modele mann si inca unul.

 

Am facut revizia.

Baterie noua.

Am luat numere rosii...si acum la drum..:)

post-76700-0-62291800-1396102646_thumb.jpg

Editat de flaviu123
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Se poate dar ia in calcul urmatoarele 450ron amenda + retinere talon + 100ron rar caz concret din luna septembrie.

» Post actualizat in 05 Dec 2014 06:03

Am uitat sa trec 40ron vulcanizare +200ron guma second.

 

:)) am inteles , mersi mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate dar ia in calcul urmatoarele 450ron amenda + retinere talon + 100ron rar caz concret din luna septembrie.

» Post actualizat in 05 Dec 2014 06:03

Am uitat sa trec 40ron vulcanizare +200ron guma second.

Poti da amanunte cum s-a ajuns la amenda plus restul? Pur si simplu filtru de politie? Sau baieteala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am intrebat deoarece stiu cum actioneaza baietii de la rutiera. Daca mergi cu gaz constant, nu atragi atentia, nu te opresc decit in mod cu totul si cu totul exceptional. Am circulat 2 veri prin Buc cu R1 preparat 100% de pista, dar ca aveam numar de inmatriculare regulamentar. Slick-uri, fara oglinzi, cauciuc de 200, fara far, semnale, carenele de pista vopsite in alte culori decit ce e scris in talon. Am fost oprit o singura data pe Centura, era filtru, dar nu scoteam zgomot inainnte de oprire. M-au controlat doar la acte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate acolo sunt mai permisivi.Acum vreo doi ani am fost 7-8 -10 motoare nu mai stiu, eu cu inca un prieten am plecat cu vreo 10min mai devreme si nu am mers in turma cu ei , restul au fost opriti toti : taloane luate pentru: tobe,zgomot,cauciucuri.Si pe mine m-au oprit de vreo 3x asa ca nu aveau ce face cred(atunci nu aveam slickuri) si dintre astea 3x o data s-a verificat si dimensiunea cauciucurilor.

Esti ca un magnet sa zic asa fara oglinzi slickuri si mai ales cauciuc 200 care e vizibil mai mare, ai avut noroc.

Editat de kawazaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Circulind singurel, fara gasca, nu atragi atentia. Am trecut pe linga zeci de echipaje de la rutiera. Am un amic la rutiera, mi-a confirmat ce banuiam, daca esti in gasca, esti tinta sigura. Plus zgomot, mers agresiv. Poti sa ai motoreta cu toate in regula, tot te opresc daca esti agresiv (macar prin zgomot).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Circulind singurel, fara gasca, nu atragi atentia. Am trecut pe linga zeci de echipaje de la rutiera. Am un amic la rutiera, mi-a confirmat ce banuiam, daca esti in gasca, esti tinta sigura. Plus zgomot, mers agresiv. Poti sa ai motoreta cu toate in regula, tot te opresc daca esti agresiv (macar prin zgomot).

de parere cu tine!!! asa mi se intampla si mie mai mereu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca ai luat 15-45, o sa fie rea de tot la demaraj. Cauta si cauciucuri care sa tina la puterea aia, spate-sa nu derapeze la accelerare, fatza-sa se opreasca, nu sa alunece in caz ca iese Gigi cu Dacia din parcare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am luat DID pana la urma.

Am luat 15 cu 45 cum am vorbit.

Am uitat sa te intreb, lantul are 2 zale in plus fata de numarul lor stoc?

Daca nu, mergi repede si schimba-l .

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...