Sari la conținut

Întrunire Gârnic


Lone wolf0
 Share

Postări Recomandate

Şi eu tin minte ca s-a ţinut. Nu am avut ocazia sa ajung. Dar anul asta voi fi prezent cu Hoinarul acolo. :D

 

Dupa spusele celor de la Rocker's, va fi pe 2 si 3 mai. Cine e din turnu severin sau din apropiere si merge?

Editat de Lone wolf0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Şi eu tin minte ca s-a ţinut. Nu am avut ocazia sa ajung. Dar anul asta voi fi prezent cu Hoinarul acolo. :D

 

Dupa spusele celor de la Rocker's, va fi pe 2 si 3 mai. Cine e din turnu severin sau din apropiere si merge?

In perioada aia sunt in Vama, nu am cum sa ajung.

Editat de Clasic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

In acest weekend se pare ca se va tine intrunirea la Girnic...nu se inscrie nimeni la ea?!

Daca cineva detine informatii (altele decit cele deja prezentate) privind intrunirea, il rog sa le posteze aici, ca sa stim cum ne organizam cei care vrem sa mergem.

Ma intereseaza in principiu locuri de cazare la pensiuni, rezervari, etc. Eventual o persoana de contact din zona si ceva numere de telefoane, fiindca as vrea sa ne cazam la pensiune, este destul de frig pentru cort si vremea nu pare sa se imbuneze.

:bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In acest weekend se pare ca se va tine intrunirea la Girnic...nu se inscrie nimeni la ea?!

Daca cineva detine informatii (altele decit cele deja prezentate) privind intrunirea, il rog sa le posteze aici, ca sa stim cum ne organizam cei care vrem sa mergem.

Ma intereseaza in principiu locuri de cazare la pensiuni, rezervari, etc. Eventual o persoana de contact din zona si ceva numere de telefoane, fiindca as vrea sa ne cazam la pensiune, este destul de frig pentru cort si vremea nu pare sa se imbuneze.

:bike-037:

Nu cred ca mai sunt locuri, dar merita intrebat la tel: 0729110033, http://www.gernik.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca anul asta voi spune "pas" din mai multe motive! Primul, e lipsa prietenilor care isi anunta prezenta acolo.

Urmatorul este vremea, care se pare ca in acest weekend va fi ploioasa pe toata perioada evenimentului, culminind duminica, cu precipitatii si vint iesite din tipar.

http://vremea.net/Vremea-in-Garnic-judetul-Caras-Severin/prognoza-meteo-pe-7-zile

Inca un motiv ar fi lipsa cazarii la o pensiune, unde sa pot sa-mi usuc hainele si sa fac un dus fierbinte...

Stiu ca se gaseste cazare ieftina la localnici, dar si conditiile oferite sint minimale...asa ca o sa prefer un weekend petrecut in garaj cu vreo citiva prieteni, linga un pahar de bere/suc sau ce s-o mai gasi...

Distractie maxima si soare celor care vor merge anul asta acolo! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vroiam sa merg impreuna cu cativa prieteni, dar se pare ca vremea strica planurile...si nu se aude a se imbunatatii. Ar fii o idee masina, dar... :wacko:

 

@ivan pedala ce misto a fost in anii trecuti acolo...stim noi :D

 

@deviltry esti din zona de stii ca ploua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, eu plus doi din bucuresti :)

da la Garana vine cineva?? chiar daca nu e festival moto?

 

 

@kato??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze?

mai citesti odata sa vezi cui i-am raspuns si-ti vei da seama ca este vorba de Garana, nu Garnic :)

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...