Sari la conținut

CBR 600 negru la iesirea din Ploiesti spre Buzau langa Petrom


bassus_play
 Share

Postări Recomandate

offtopic

@nikel1992 daca eram in locul tatalui tau, dadeam elevul jos si il trageam de urechi sa vada exact ce se intampla cand nu acorzi prioritate.

gandeste-te altfel: soferul ar putea fi elevul tatalui tau iar motoristul... tu..

 

ontopic

insanatosire grabnica motociclistului accidentat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic

@nikel1992 daca eram in locul tatalui tau, dadeam elevul jos si il trageam de urechi sa vada exact ce se intampla cand nu acorzi prioritate.

gandeste-te altfel: soferul ar putea fi elevul tatalui tau iar motoristul... tu..

 

ontopic

insanatosire grabnica motociclistului accidentat!

Ce vina avea elevul ala? Ce mai trebuia sa ii spuna cand a vazut ce sa intamplat? I-a explicat de explicat ca ala cu masina nu a acordat prioritate, dar nu poti sa certi pe cineva pentru prostia altora. Nu comentati daca nu ati fost 1 secunda intr`o situatie. Sau asa as face eu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vina avea elevul ala? Ce mai trebuia sa ii spuna cand a vazut ce sa intamplat? I-a explicat de explicat ca ala cu masina nu a acordat prioritate, dar nu poti sa certi pe cineva pentru prostia altora. Nu comentati daca nu ati fost 1 secunda intr`o situatie. Sau asa as face eu .

Nu e vorba de certat, ci doar de constientizat ce se poate intampla daca nu esti atent. Nu e nevoie sa devii intrutotul defensiv - de obicei, in ciuda cuvintelor aparent dure sau rautacioase, cei de pe forum, motociclisti la randul lor, incearca sa posteze pareri care pot fi de ajutor pe viitor. Asta nu inseamna neaparat ca trebuie urmate ca si cum ar fi date de la Dumnezeu, Satana, C'thulu sau mai stiu eu ce entitate. Daca vrei sa le iei in considerare, bine, daca nu, bafta in propriul tau mod.

 

Nimeni nu trebuie sa se justifice in fata nimanui, pana la urma, dar toti ar trebui sa ne ajutam sau sustinem indeaproape la nevoie. Si asta nu se aplica numai in privinta motociclismului :)

 

Insanatosire grabnica, Herzmann, intotdeauna e placut sa vezi ca cel nefericit de accident poate scrie alaturi de noi, in continuare, pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...