Sari la conținut

Pana La Cota 1400 Cu 125cc :d


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 58
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cota 1400 cu 50cc :peace:

 

bv man!!! sa aratam seniorilor ca se poate si asa :wave: ca nu ne "crapa" motoarele la genu asta de drumuri! oricum felicitari , pacat ca n-am venit si eu am fost doar pana la snagov..daca stiam ca e soare dupa ploiesti clar veneam...asfalt uscat in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Vizitator CKS69

ciudat , anul trecut cand am fost pana aproape de vidraru cu cobraart si slice&dice (tzr50,cbr125,mito125) si ne`am intors de acolo pe ploaie torentiala si frig tot drumul nu sa luat nimeni de noi ,eram echipati bine etc. Pentru niste pusti de 16-17 ani inseamna foarte mult cateva sute de km pe motor intr`o zona pe care nu o cunosc.nu e chiar asa usor sa faci atatia km intr`o zi cu un motor mic si pe o vreme proasta. asa ca DA,este ceva sa mergi cu 125 pana la cota 1400 pe vremea aia si merita felicitati cei doi.cred ca stiu cel mai bine ce inseamna asta,am facut 20mii de km intr`un an jumate aproape 2 cu 50cc si 125cc (mai mult 50) ,multe drumuri lungi (mare,munte etc) si stiu ce simteam cand pregateam un drum,pe drum si cand ajungeam la destinatie...o placere de nedescris...

 

PS , sunt Reverse...am postat de pe contul unui prieten

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Sambata 25 noiembrie "cei 2 baieti cu rieju" s-au gandit sa profite de vremea buna si au tras o fuga pana la munte...am plecat din Buc la ora 9 ...la 10 ne-am oprit putin in ploiesti sa luam micu dejun ,la 11 am ajuns in Sinaia dupa care am urcat pana la cota 1400 excursia sfarsindu-se cu o masa copioasa la taverna :cheers:

 

 

Salutare!

Felicitari pentru excursie! foarte fain!

 

te rog frumos sa-mi transmiti si mie un feed back despre motocicleta asta (Rieju RS 125), ca m-a intereseaza si pe mine un motor micut, asa ca pentru un incepator cu bani putini, stii ce vreau sa spun...

 

te rog, zi-mi si mie pareri personale, chestii care te-au nemultumit, ce merge foarte bine, ce nu prea merge bine, cat de comoda e la drum lung, cat de stabina este, chestii de genul asta...

 

Iti multumesc anticipat.

Sa fii sanatos, si la mai multe excursii!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...